August 23, 2010

AA no good in lottery.


Viimastel päevadel olen ajaviiteks mänginud UO 1/3eur satikaid, mitmel korral olen hittinud pileti 30eur mängu, kus jõudnud ka finaallauda, kuid pühapäevasest finaalist on veel mõned kohad puudu jäänud :). Küll see ka ära tuleb... Antud satikad on iseenesest väga ahvatlevad oma väikese sisseostu tõttu, kuid kipuvad oma olemuselt olema rohkem bingo kui pokker.
Kas keegi saab aru, mis mõte on teha ühe mängu ajal üle kümne korra rebuy+addon? Miks mitte hoida end kaks päeva mängust eemal ja alleshoitud raha eest osta end otse 30eur turnale? Esitasin selle küsimuse mängu ajal ühele kutile, kes oli justnimelt teinud üle kümne rebuy, vastuseks sain: [quote] "Hahahaha..i'm lovin it!! :)". Hmm, okay.. peaasi, et endal lõbus on :).Mulle isiklikult meeldivad freezeout turniirid poole rohkem, kui sa lendad välja siis sa oled väljas ning ka mäng on poole rahulikum. Või mis teie arvate? :)

Kui on pidevalt PF AI, siis taandubki kõik õnnele ning siis peavad ka ässa-kunni paarid alla vanduma. Olen korduvalt veendunud, et AA is no good (check pic below)! Või noh vähemalt minul ei taha nad kuidagi vastu pidada..


Mõtlesin, et peaks kunagi mõnest oma mängust videopostituse tegema, et kuulda teiepoolseid tählepanekuid ja kommentaare oma mängu kohta. Lõppude lõpuks, i'm all about learning ;).


**********************************************************
Lately i've been playing some satellites for UO Valencia. Several times i have been lucky enough to have made it to next step. And yes, i mean lucky. Due to the small buy-in it's very affordable to try to get the package. But is it still really poker or more like lottery? Rebuy tournaments are a totally different game than standard tournaments.

What's the point of unlimited rebuys? Some players buy themselves in at least 10-15 times. I mean, why not buy yourself directly into the final? It would be much easier and less stressful :) and for lot of players would save a lot of money. I'm not talking about one or maybe 2 rebuys, but 12 or 15 times? Isn't that a bit funny (read:desperate) :)? Players loosen their standards for starting hands tremendously during the rebuy period. Luck factor becomes much more important and it's not poker as much as gambling.

Once in a rebuy tournament I asked a guy about it and he said : [quote] "Hahahaha..i'm lovin it!! :)". Well..okay, as long as your having fun :). I personally like freezeout tournament much more, when you're out, you're out.

If you're always preflop all-in then even pocket aces/kings etc don't seem to last, unless you're really lucky (which unfortunately I'm not) AA is no good for me, that's for sure.

I was wondering..maybe I should make a videopost of my game, so that I could get you're comments and helpful tips on my game. After all, I'm all about learning.


Ciao.


3 comments:

  1. My dream girl ...

    ReplyDelete
  2. No küll ta tulema hakkab. Ega ässad ei garanteeri võitu ju alati. 80% umbes , nii et 4 korral 5st võidad laias laastus. Kui salvestad oma käed PT3 või HEM-iga, siis näed et pikas perspektiivis loksub kõik paika. Päikest :)

    ReplyDelete
  3. Much thanks for composing such an intriguing article on this point. This has truly made me think and I plan to peruse more. dudoanxsmb

    ReplyDelete