August 30, 2010

Back in school


Yepyep, suvi on läbi. Käes on septembrikuu, ilmad on tunduvalt jahedamad ning välistegevused tuleb vahetada tubasemate vastu, sest väljas külma käes lõdisedes ei ole eriti tore pokkerit mängida. Paljud on kurvad, et on tulnud lõpp soojadele rannailmadele ning et varna peab riputama oma lühikesed suvekleidikesed, kuid on ju ääretult tore tuua välja oma ilusad mantlid-sallid-kindad-saapad ehk kõik mis on soe!! (jah, ma olen külmavares :) ) .On ideaalne aeg peale pikemat suvepuhkust taas end vaimselt proovile panna, lugedes raamatuid ja õppides parimatelt. Lisaks muidugi koolis algavale sügissemestile ja kõikidele läbitöötamist vajavatele kohtulahenditele ning Juridica artiklitele saan lõpuks lugeda ka pokkeriteemalist kirjandust. Nimelt olen hiljaaegu enda valdusesse saanud kaks pikka ja põhjalikku pokkeriraamatut, mis selgitavad ja õpetavad üpris põhjalikult kuidas oma mängu arendada...olla parem oma mängus. Pokkerikirjandus on väga huvitav ning kindlasti igale mängijale kasulik, eriti aga minusugusele algajale, kes alles üritab oma mängust sotti saada :). Suured suured tänud Antile nende eest :)!

Erinevad keerulised põhimõtted, vastaste väljamängimine, positsioonid, preflop-postflop, bankroll management ja ofcourse igasugused matemaatilised tehted ootavad uurimist (kui siiani tulid kõik otsused vaid kõhutunde järgi (:D), siis nüüd loodan aru saada tõenäosusest, tõstete suurustest, käte väärtusest ja paljust muust). Sounds like funfunfun!

Mitmed õhtupoolikud saavad nüüd sisustatud teki sees lösutades, ühes käes kuum kohvitass ning teises hariv pokkerikirjandus. What more could a girl want? :D

"Remember, knowledge is not power; it is applied knowledge."

**********************************************************

Well, summer has ended here, in Estonia. It's September and it's goodbye to warm and sunny. Goodbye to small skirts and dresses and hello to coats, scarfs and boots i.e. everything that is warm and cosy.

It's the perfect time to gather yourself after a long summer holiday and put your mind to the test again. Next to all the appeals, judgments, petitions and other legal materials that I need to work through, since the school has started, it's time to get my hands on poker literature as well. I was lucky enough to get two very comprehensive, long and thorough books about poker, that hopefully help me to improve my game. Big thanks to Anti for the books :)!

Difficult poker concepts, trying to outplay opponents, hand combination/ranges, bankroll management, post-flop/pre-flop, and of course math- pot odds, fold equity, expected value and so on and so on. Sounds like funfunfun :)! Until now all of my decisions concerning weather to call/check/raise came on a hunch, but after reading these books I really hope to get the idea of how I should really play.

So I'll have my evenings with my poker books, a blanket and a hot cup of tea.. I mean.. what more could a girl want? :)

"Remember, knowledge is not power; it is applied knowledge."


Ciao.

No comments:

Post a Comment