August 3, 2010

Live? Online?Ilmselgelt on pokkerimängus vaja palju julgust. Ei saa olla edukas, kui ei riski. Käed ei tohi väriseda, süda ei tohi puperdada ja hingamine peab samuti normis olema :). Vastasel juhul oled lihtsalt teistele lihtsam saak ning sind on kerge välja süüa ja lüüa. See on tegelikult väga raske ülesanne, kui ei ole suurt kogemuste pagasit ette näidata. Must chill!! :D


Enne suurt turniiri peaks ehk mediteerima veidi, et säilitada kaine mõistus. Online's mängida on live-turniiri kõrval väga lihtne - otsused tulevad väga kiirelt, keegi ei puuri sind kullipilguga ja üldine olek on kuidagi pingevabam. Mis ei tähendaks muidugi, et mulle live's mängida ei meeldiks. Vastupidi, see on kui hoopis teine maailm, millesse tahaksin põhjalikult süveneda ja seal areneda. Peab õppima kohanema. Usun, et väljend harjutamine teeb meistriks vastab tõele ning seega soovitan kõigil mängida-mängida-mängida ;).

Btw- tõestust selle kohta, et naised ikkagi ruulivad, vaata kuidas Beth Shak WSOP final table's suurmeistri välja sööb: (from 4:19 min). Kas teil oleks olnud julgust käituda samamoodi, kui Beth? :)
"If Phil Helmuth gets knocked out, they hear about it in China" :D

**********************************************************

Obviously it takes a lot of courage when it comes to poker. You can't be successful if you don't take any risk. You'll have to keep your hands steady, breathing normal and try to control your heartbeat so that no one hears it :D. If you don't manage, you'll be an easy catch and it's game over for you. That's really hard for someone who lacks live experience. Always remember to chill!!

How is that possible, i don't know, maybe mediation would help? Could try :).
Playing online is so much easier as you're not stared at by other players. The game is much more relaxed and not so complicated i think. You can't make any stupid mistakes that a beginner might do (concerning string-bets, blinds etc). That doesn't mean that I don't like live tournaments, au contraire, it is like whole different world that i would like to embrace...learn to adjust and evolve. Yes i believe that practice makes perfect, so I'll need to playplayplay :).

btw, take a look at Beth Shak in WSOP final table (from 4.49). Would you have the courage to play like that?
Ciao ;)

No comments:

Post a Comment