August 3, 2010

Behavior at poker tableVabadel hetkedel, kui ikka väga igav on ja midagi teha ei ole (isegi pokkerit mängida ei saa), siis vähemalt huvitavad videod pokkerist pole netist kuhugile kadunud. Üks huvitavamaid tegelasi suurvõistlustel on teiste kõrval kindlasti Phil Helmuth. Kahtlen, et on veel kedagi, kellel oleks sarnane käitumismaneer. Tema mängud on saanud justkui tõmbenumbriks, mida kaameratega inimesed ootavad pikisilmi, et vaid püüda kinni see hetk, mil Helmuth marru läheb (mida juhtub muidugi päris tihti). Loomulikult on ta suurepärane pokkerimängija, kuid ajakirjandus huvitub siiski intriigidest :).
Point ongi selles, et tegelikult võib tema vihast väga hästi aru saada (rõhutan, et vihast, mitte küllkäitumisest!). Vahel on ju endalgi tunne, et tahaks arvuti vastu seina puruks visata, kui endal on hea käsi, kuid inimesed limpavad tõstete peale kaasa oma pelgalt ülekaartidega ning hitivad siis riverisse oma ässa või kunni. No siis tahaks küll kasutada Helmuthi väljendeid. Vahel mängid inimestega, kes tõesti mängivad nö "valesti" kuid neil lihtsalt joppab. No mis sa teed sellistega? :D


**********************************************************

Quote Phil Helmuth: " This guy probably can't even spell poker."

Sometimes, when I'm really bored and there's nothing to do, there's always some interesting poker videos to watch. One of the most interesting characters is definitely Phil Helmuth. There's hardly anyone with an attitude like his. His games have become like a showpiece which everyone are gathering to watch. Everyone's waiting for his bad beat so they could catch it on video as he..well let's just say, gets angry :). Yes ofourse he is an excellent poker player who has the most WSOP winnings, but people still want the dirt :).

Actually I get why his furious. Sometimes it really feels like I would like to smash my computer into a wall when my pocket aces loses to 76o or when somebody makes an "idiot call". But still, is it ok to burst out like that and shout names to other players? Calling them idiot, stupid etc is pretty extreme I think. Just because you lose, doesn't mean that you have to act like that. It's pretty funny to look at though (:.

Remember, don't loose you're temper ;)!

Some vids to look at:

Mõned stiilinäited ;) :
lol @ 2:19Tugevat närvi teile ;)

Ciao.

No comments:

Post a Comment