October 13, 2010

And the summer continues in Valencia


Kui siin Eestis kisub temperatuur juba vaikselt nullilähedale, valitsesid seal veel mõnusalt soojad ilmad. Oh see Hispaania :).. mõnus lõunamaine kliima ja keskkond, mis erineb meie omast niiniipalju. . Mulle väga meeldib reisida, näha uusi ja huvitavaid kohti, (kellele ei meeldiks :)?). Ning kui kõige selle sekka kuulub ka pokker, siis on kõik paigas.

Seekordne Unibet Open, toimus ilusas Valencias ja kuigi sinna saabudes ilmateade meile vihma ja külma lubas, siis õnneks siiski nii ei läinud..alles laupäeva õhtul  kuni laupäeva õhtuse tormini saime nautida päikest :).
Seda, kui tore on Hispaanias, teame me kõik, nüüd aga veidikene pokkerist ja Maria side evendist, kus enda mänguoskust taaskord proovida sain.
Alustaks siis kohe algusest..kui eelmine kord, kui esimest korda live's mängides olin nii närvis, et suutsin vaevalt hingata, siis nüüd asi nii hull ei polnud ja tundub, et värin hakkab iga korraga vähemaks muutuma. Mis on TORE! kuna ei saa mängida head mängu, kui oled täelik närvipundar, sest siiski mõneti mul käed veel värisesid :). Huvitav, kas need, kellel on mitmete aastate jagu turniire seljataga tunnevad ennast laua taga juba rahulikult? Kas mul on üldse lootust istuda kunagi laua taha külma närviga? Või kas seda on üldse vaja? Äkki väike pinge ja närv just motiveerib? Just wondering..

Anyway..mängu struktuur oli ülimalt kiire ja minu jaoks väga harjumatu, turbo turniir, kus 15min levelid + anted vist juba kolmandast levelist? Algstäkiks anti 3000 nööpi, mis kiirelt kuhugi kaduma hakkasid (ei tea küll kuhu (a) :D).

Turniirist meeles on 3 kätt: kõige esimesega õnnestus umbes 800 juurde teenida, kui bb'l oma A6o'ga kuuele pihta sain ja kõrvalistuja oma AK-ga käest loobuda ei tahtnud. Väga hea..mõtlesin et algus läks hästi. Teine käsi oli siis saatuslik Jh9h, eest tuli min tõste, otsustasin callida. Flop tuli paljulubav 10h Qh 5c. Ees check, mina tõstan poti, call. Turn 2c, Tõstan lootuses, et eespool istuja foldib ja et mina riveris mingi asja kokku saan, kuid ei, jälle call. River tuleb 7c, millele järgneb check ja check ning vastane näitab ette masti Ac3c, pfff...Miks ta riveris ei tõstnud? Lootis, et mina hakkan möllama ja siis ta saab mind üle tõsta? Ei nojah, hea mäng :D.

Stäkk oli siis umbes 1600, blindid kuskile 200/400 kanti (+ante), ja kui peale mõningast istumist KJ kätte potsatades oli all-in, mida kolm inimest ära callisid ja mille AQ võitis. Sellleks korraks läbi see oligi :).

Väga kahju, aga no ma ei oska nii turbolt mängida ning lahkun jälle mõttega, et järgmine kord läheb paremini. Mul ei oleks isegi kiire turniiri vastu midagi, kui siis ka mängijad end kiiremini liigutaksid, mitte ei mõtleks nii kaua. Tuleb ju arvestada, et sellel turniiril on ju väga palju algajaid! Diileritööst rääkimata, oh sellest teen ma veel eraldi postituse :D.

Järgmise korrani :)!

**********************************************************


When its freezing here in Estonia, in Spain there's still sunny and warm. I loove to travel, to see new and different places and Spain is very different from what I'm used to. And if traveling includes also poker, then its all set.


This time Unibet Open took us to beautiful Valencia. And as we all already know how great it is to be in Spain, I'll just talk about poker and the Maria poker ladies side event. This was my second live tournament ever and when first time I was so nervous that I could hardly breathe, then this time it was a bit better. My hands were shaking a lot less (:D), which is goood. Maybe in the future I can sit down and be totally cool about it..or..is it even possible? I mean how do pros deal with pressure? Are they even a bit nervous? Or is it even necessary? Maybe some anxiousness is good for your game, motivating in some way...just wondering.

Anyway, about the tournament.. it was a really fast one, with an extremely turbo structure with 15 min blinds and antes starting at level 3, if I remember correctly and with 3000 starting chips .I can remember 3 hands from the tournament, first one was where I got around 800 extra chips with A6o, good start I thought. Second one was was the fatal one I could say.. I got Jh 9h, and I called one min raise in front of me. 
Flop was 10h Qh 5c. She checks, I bet pot, she calls. Turn 2c, I make another bet hoping that the girl folds and that I would get something in the river, because I had a good hand (yes?) ! But no, another call. Mkayy..
River 7c, which we both check through and the girl shows flush with Ac3c. What?? Whay didn't she bet on the river? Good game? :D 
Then I had like 1600 chips left, with the blinds around 200/400 (+ante) and after a few hands when I got KJ I went all in, and AQ defeated me :). Oh well..what are you going to do about it.. And I left thinking that I'll do better next time, as usual. 


But it was really fast. I mean I wouldn't mind fast, if the players would act fast as well, but since this tournament consists mainly of beginners, they tend to think and act really slow..I mean.. even the dealer was slow :D. Oh don't get me started with the dealers, I'll talk about them in another post.

See you next time! 

Ciao!

1 comment: