November 25, 2010

Omad joped Cup


And another poker tournament :D

Kõigi muu kõrval saab ka nädala sees mängida "omade jopedega". See on siis lisaks veel Triobet live freerollile ja Playmakers live night'le, mis on vastavalt siis reede-laupäev. Oh kui palju pokkerit :D Peaks ehk elukutseliseks hakkama? :D Aga mida rohkem pokkerit, seda parem..ja muidugi siis on mul ka rohkem kirjutada ja jagada.

Minu esimene turniir antud seltskonnaga oli kolmapäeval, kokku tuli 20 inimest. Pean mainima, et võrreldes reedeste freerollidega oli mängu tase ja -viis hoopis teine, muidugi tulenevalt nädalapäevast ja asjaolust, et mängu kõrvale joodi üldjuhul(!) teed v kohvi, mitte üht kihisevat suureklaasi jooki :). Ehk siis väike latte kätte ja mäng võis alata. Mõnus ju :).

Kaardijooksu üle ei kurdaks, isegi oma elu esimese kunni pocketi leidsin üles :D,  finaallaud läks natuke valesti kui ei julgenud vajalikke lükkeid teha (kuidas sellest kartusest lahti saada??), aga üldjuhul olen rahul, 6. koht ja isegi mõned punktid edetabelisse :D. Järjekordne lõbus pokkeriõhtu :)


Ciao!

Me likelikelike:
Special ipod tuning :D lolI remember when I thought that there should be more live tournaments and now in addition to the games on Friday and Saturday now there are tournaments in the middle of the week as well :D. So yep..that's a lot of poker...maybe I should start thinking aboud becomeing a professional *-) :D.


So on Wednesday, we had a tournament of 20 players and I have to mention that it was different compared to the freerolls, mainly cause of the fact that it was Wednesday and that the main drink was mainly tea or coffee :D, so I had my latte and let the games begin :), nice.


I wouldn't complain over the cards, I even got my very first pocket kings :D, when I got to the "final table" I kinda froze up and was afraid to make the right moves (btw, how do you get over that fear of losing all your chips?), anyway all in all I'm happy with the results, I finished in 6th place and had a great time once again :).

Ciao!

3 comments:

 1. it's so great that you write in english as well :P, thanks.

  ReplyDelete
 2. Millal T-särke loosid oma fännidele? :P

  ReplyDelete
 3. Nii tore on lugeda sinu postitusi ning väga meeldivad huvitavad pildid :)
  Edu sulle !

  ReplyDelete