November 7, 2010

Triobet Live freeroll

Hea võimalus proovida kätt live turniiripokkeris on nüüd ka Tartus.. oli ka aeg, ütleksin mina :). Playmakers Club koostöös Spordibaasiga on teostanud idee korraldada lõbusaid pokkerinädalavahetusi ka Lõuna-Eesti asukatele. Hea võimalus oma mängu harjutada :). Esimene üritus toimus reedel..


Kuna tegemist oli freerolliga, ei olnud kohal prof diilereid ning iga mängija sai lauas oma kätt proovida ka kaartide segamises-jagamises. Kohati valmistas see palju nalja ning võttis sügavalt ohkama nii mõnegi kogenud mängija.
Loomulikult oli meeste ülekaal üritusel suur, kogu ürituse peale märkasin ehk 3-4 naist (s.h. mina). Aga asi seegi.
Kuna live kogemust mul eriti palju ette näidata ei ole, olin as usual enne mängu närvis ja lootsin kõigest hingest, et mind kohe välja ei sööda. Õnneks nii aga ei läinud. Kuna tegu oli freerolliga ja kõrgeid ootusi mul ei olnud, möödus mäng väga pingevabalt. Struktuur oli väga meelepärane ja seltskond lauas lõbus. Mängu alustas 60 inimest, koos hilise registreerimisega tuli neid kokku 75. Seltskond oli kirju ning teiste hulgas oli ka palju algajaid.
Üldjoontes läks mäng hästi, ise olen rahul. Mäng algas hästi, mitmel korral õnnestus pot endale saada, eriti magus oli 3-way allin, mul A10s, flop 7 10 6...ja pidasid vastu. Nööbikuhjad olid suured (algstack3k kergitatud 15k ja+) ja tuju hea :D.
Kuid vahel tuli ette hetki, mil ei osanud midagi peale hakata. Nt. kas ületõste peale allin või fold..kas call või re-raise jne. Lihtsalt puudus julgus ja seetõttu foldisin paar-kolm korda vales kohas oma head käed..nt kuuekesi lauas, buttonilt pushiti allin ja mina bb-l foldisin oma AQo, kuna karstin pocketeid..näitas Ax. damn...mul võiks selline väike päkapikk paremal õlal istuda, kes mulle õigeid liigutusi ette ütleks, kui hätta jään :).Anyway...Julgus ja enesekindlus- vägaväga olulised. Must remember!

Lõppkokkuvõttes jäin finaallaua bubblesse, ehk lõpetasin mängu 11.kohaga. Hea mäng, kutid ;)

*******************************************************

Finally there's  a chance to play live tournaments in my home town as well. I'm really glad that there's an opportunity to practice your game with minimum pressure and having lots of  fun at the same time. The event is called Triobet Live freeroll, and the games are held every Friday. So..lot's of poker every weekend, wohoo :D!
Since it was a freeroll, there weren't any professional dealers and every player got the change to taste the life of dealer themselves. It was funny, believe me. And of course there were only few female players (maybe 3 or 4, including me). But that's a start.
Since I don't have much live experience, I was (as usual) nervous and hoping that I wouldn't be kicked out with the first two hands. Fortunately it didn't happen. It was a freeroll and I didn't have high expectations and there was no pressure. The structure was good and the people were a lot of fun. All together 75 players entered the game.

I played my game well, at least I'm happy about it. I managed to win the pot several times and in about two hours I had grown 3000starting chips into a pile of 15k and+. On of the memorable hands was A10s, flop 7 10 6, three way allin and my tens held and two players out :).

But there were times where I didn't know what to do. Allin or fold, call or reraise etc. I didn't know how to play my good hand so I gave in and folded. For example, 6 players on the table, I was on BB, when button shoves allin, I had AQo and since I was afraid that he has a better hand, I folded, showing my AQ, he showed me an ace. damn..I wish there would be someone on my right shoulder whispering me what to do if I'm in trouble :).

All in all I think I did good, I finished right before the final table, 11th place :).And most important, now I have a chance to practice my game! gg guys ;) 

Ciao!


Mind the quality, thank you :)Mind the quality, thank you :)

2 comments:

  1. buttonilt pushiti allin ja mina bb-l foldisin oma AQo, kuna karstin pocketeid..näitas Ax. damn...

    see on olukord, kus stackid dikteerivad olukorra. ehk siis alustame rangedest - button pushib, sul on AQ - seega tõenäoliselt pole tal ei AA, QQ ja ka väike tõenäosus, et AK on. Viimase vastu oleksid 30-70 taga, samamoodi KK vastu. Ülejäänud kaardikombinatsioonide vastu klassikaline 50-50. Ei tea küll, mis sinu stack oli tollel ajahetkel, aga buttonil oli alla 10bb (vast mingi 7-8 vms.) Seal sees sinu BB ja foldinud SB + oled tohutult eest button rangest (siinkohal olid ees 70-30). Fold ehk on õige juhtudel, kui buttonil on järel umbes 2/3 sinu stackist - et kui selle kaotad, siis ei foldi sinu allinni peale enam keegi. Teistel juhtudel high-five-snapcall ;)

    ReplyDelete