December 3, 2010

Be afraid...be very affraid!Juba on käes detsembrikuu! Jõulud-aastavahetus..kõik see möll hakkab kohale jõudma ja pressib juba end uksest-aknast sisse..nii tore :). Vahepeal on ka mõõõnus suur paks lumi maha sadanud..Kelgutama? Suusatama? :D


Aagaa pokkerist. Üldjoontes tundub mulle, et pean hakkama oma sõnu sööma. Kui eelnevates postitustes eelistasin online mängu (kuna arvasin, et see on "kergem"), siis nüüd enam nii ei ütleks. Live mäng hakkab järjest rohkem meeldima (üsna loogiline, eksole). Lisaks on see palju huvitavam..palju lõbusam, saad inimestega otse suhelda, mitte ei jõllita tuimalt vastase avataripilti :).

Aga nädala hihglight! Minu esimene liveturniiri võit! Kolmapäeval, Omad joped cupil suutsin taskusse pista esimese koha. Areng! Kuna ma alles õpin, siis sellised asjad motiveerivad ikka väga palju. Ning kui eelmine nädal olin õnnelik oma esimese kk pocketi üle, siis nüüd sain ka esimese pocket aa üle rõõmu tunda. lol big time jah? :D (Pro'd loevad  ja muigavad, kui tühistest asjadest ma kirjutan) :). Aga eks iga asjaga ole nii, et alguses märkad vaid seda kõige pinnapealsemat ning mida aega edasi, seda rohkem suudad luua seoseid ja tähelepanekuid ka süviti. Küll jõuab seda ka ;).


Ciao!


I'm gifted
Merry Christmas
Merry Christmas ;)

 ****************************************
Hey!
December is here, did you notice? Christmas-new year, all that fuzz..it's so great :). Meanwhile the snow here in Estonia is so incredible, so whose up for some skiing or playing in the snow? :D

But..about poker. I have to say that when a month-two ago I preferred online poker, as it seemed easier, then now I definitely wouldn't say that again. Live poker is beginning to impress me more and more, it's much more interesting and much more fun as u can interact with people instead of having to stare a players avatar :).

But about the highlight of the week! On Wednesday I managed to win (for a first time) a real live tournament! Improvement, yes? :) What a motivating boost, I tell you :).


Remember when last week I praised about my first pocket kings? Well know I have seen the aces too (yes, lol, I know, but I haven't seen them before :D). After all it takes time before you get passed the most superficial things :).


Ciao!5 comments:

 1. Õnne võidu puhul, eks iga võit on saavutus !
  Võibolla näeme sind kunagi suuremaid turniire biitimas, eks aeg ütleb! :)

  ReplyDelete
 2. Väga tubli oled ja kena pealekauba ;)

  ReplyDelete
 3. gongratz kaunitar ;)

  ReplyDelete