August 3, 2010

Unibet Open.....and ME!!Unibet Open, üks suurim ja populaarseim turniiridesari pokkerimängijate s.h. ka Eesti mängijate seas. Võimas üritus, mida on korraldatud juba mitmeid aastaid. Kuid see aasta on eriline. See aasta olen mina samuti kohal! Can't wait!

Live? Online?Ilmselgelt on pokkerimängus vaja palju julgust. Ei saa olla edukas, kui ei riski. Käed ei tohi väriseda, süda ei tohi puperdada ja hingamine peab samuti normis olema :). Vastasel juhul oled lihtsalt teistele lihtsam saak ning sind on kerge välja süüa ja lüüa. See on tegelikult väga raske ülesanne, kui ei ole suurt kogemuste pagasit ette näidata. Must chill!! :D

Behavior at poker tableVabadel hetkedel, kui ikka väga igav on ja midagi teha ei ole (isegi pokkerit mängida ei saa), siis vähemalt huvitavad videod pokkerist pole netist kuhugile kadunud. Üks huvitavamaid tegelasi suurvõistlustel on teiste kõrval kindlasti Phil Helmuth. Kahtlen, et on veel kedagi, kellel oleks sarnane käitumismaneer. Tema mängud on saanud justkui tõmbenumbriks, mida kaameratega inimesed ootavad pikisilmi, et vaid püüda kinni see hetk, mil Helmuth marru läheb (mida juhtub muidugi päris tihti). Loomulikult on ta suurepärane pokkerimängija, kuid ajakirjandus huvitub siiski intriigidest :).