August 11, 2010

Unibet Open Prague, the day afterUnibet Open - uskumatult lahe üritus! Ning tõesti, kui korra oled käinud, tahad kindlasti veelkord sellest osa võtta. Kogu melu, inimesed, atmosfäär- kõik kokku moodustab suurepärase elamuse, mida lihsalt peab kordama :). Eesti pokkerirahvas on äärmiselt tore seltskond, kellega koos chillida, omadele kaasa elada ja ööd läbi üleval istuda.

Neljapäev, ehk minu esimene päev Prahas, möödus fotosessiooniga kesklinnas (ei jõua pilte ära oodata:) ), õhtul väikeses hubases vanalinna restoranis Evely sünnipäeva tähistamisega ning lõppes welcome drinks peoga @ Hilton hotel Sky Bar :). Väga produktiivne ja lõbus päev.

Reede hommikul sai ilusas Praha linnas poodides ringi tuhlata ning end õhtuseks turniiriks valmis sättida. Kell 19.00 algaski Maria Pokkeri side event. Eesti naisi oli seekord mängimas neli- mina, Evely, Ilona ja Grete. Juba mängu varajases staadiumis õnnestus mul oma stacki vähendada mitmel korral kriitilise tasemeni. Nagu ma hiljem aru sain, ei oleks tohtinud 3/4xmin tõstega mängu minna väikeste ja keskmiste paaridega (nagu 88,99,77 jne). Ükski neist mulle flopis muidugi abi ei toonud ning nii see läks. Ühe korra siiski naeratas õnn ka minule, kui ma oma 33'ga maja ja sellega ka duubli sain. Kuid see õnn ei kestnud kaua, blindid olid minu stacki jaoks juba liiga suured ning kui AK kätte sadas, oligi preflop allin. Prantsuse tüdruk näitas ette 10,10, lauda tuli 10,Q,9,8,6 and i'm out :).

Mida aga teha soovitusega mängida vaid kindlate kätega (mängu minna ainult heade kaartide ja piltidega), kui terve mängu jooksul selliseid kaarte kätte saada ei õnnestu? Beats me..Aga no 72, 93 ongi ju mu lemmikud :).

Vähemalt ühel meist õnnestus jõuda finaallauda, mis on super! Congrats Evely ;)!

Laupäeva õhtul/öösel aga elasime kõik kaasa Laurile, kes võitles finaallaua koha pärast (seda ka väga edukalt). Taaskord magama ei jõutud, aga kes siis ikka Unibet Openile magama läheb, või mis :)? Juba pühapäeva hommikul lahkus lennuk tagasi Eesti poole ja läbi see tore reis oligi.

Kuna see oli minu esimene suur live turniir, olin ikka väga väga närvis ja tegin mängus rumalaid otsuseid. Kuid veidi harjutamist ning järgmine kord saab juba oma tulemust parandada ;).


PS! Roosad pokkeriprillid ruulivad ;D.


**********************************************************