September 28, 2010

Weekend with cars, poker and chocolate cake

Viimasel ajal on tegemist olnud nii paju, et ei ole olnud mahti midagi kirjutada. Nii siis saigi veedetud üks mõnus ja rahustav nädalavahetus. Parim viis veeta oma aega on kombineerida oma lemmiktegevused. Kõik muidugi ühte nädalavahetusse ei mahu, kuid proovida ju võib.


Nädalavahetusel toimus Tartus motoshow ja kuigi see on ainuke taoline üritus Eestis, siis nagu alati, midagi suurusugust seal ei olnud. Kahjuks ei anna seda võrreldagi mõne Jaapani või Saksamaa autonäitustega, kuigi huvilisi leiduks Eestis küllaga. Vähemalt päästis HTG Custom Show mõneti olukorra. 
Esindatud autode valik pani imestama. Suures ulatuses oli prahti ja väga üksikud isendid, mida tahaks vaadata kauem, kui kaks sekundit. Autonäituse mõte on ju ikkagi näha midagi uut, huvitavat ja lahedat, mitte igapäevast pereautot. Kus olid uued Audi mudelid -TTRS, R8, BMW, Nissan? Vähemalt kauaoodatud A7 ja A1 olid olemas, kuid alati Motoshowd külastades ootan enamat...reklaamitakse seda ju kui aasta suurimat autonäitust (mitte ainult suurim, vaid ka ainus!). Noh jah..arenguruumi on veel kõvasti.

Pühapäeva õhtul toimus aga Singapuri Grand Prix, mida vaadates ja pokkerit mängides õhtu veedetud sai. Ahjaa, home-made šokolaadikoogi seltsis muidugi, mmm...super :). Ideaalne lõpp nädalavahetusele.
**********************************************************