November 24, 2010

Anoher week..full of poker!


Järjekordne "rahulik" nädal möödunud Jah, väga palju pokkerit viimaste nädalate jooksul. Selle kahe nädala jooksul olen osalenud juba neljal suuremal liveturniiril. Nii lühikese aja kohta on seda palju, arvestades, et eelnevalt olin kokku kolmel korral reaalselt laua taga istunud :). Ning alati õnnestub mul olla vaid paari inimese kaugusel finaallauast /ja auhindadest :D/ (infoks-kokku tuleb freerollidele mängima umbes 70-80 inimest). Thank you Triobet ja Playmakers Club! Proovin olla iganädalane külaline teie mängudel :D. Eesmärk on vähemalt üks neist ära võita..we'll see...:)

Lisaks sai mängitud suurel hulgal satikaid nii UO Maria side-evendile kui ka main evendile aga pakett jäi seekord toomata. Ütleme nii, et küllaltki võimatu on seal hittida midagi ning need kes hitivad on lihtsalt hea soone peal ja/või suure õnnega. Jah..aga palun.. öelge nüüd, et õnnel pole siin midagi pistmist, et kõik on üks suur SKILL! pff.. no ma ei saa seda uskuda! Laivi kohta ei ütle midagi, kuna nõustun, et seal on tõesti osavust ja oskust vaja, kuid netis, kui sul on vastas sadu ja sadu ükskõikse suhtumisega mängijaid, kes tõesti K kõrgega maksavad, on nende vastu raske vastu hakata.

Samuti sain kutse eksklusiivsele turniirile, kus osales kokku 10 inimest ja peaauhind oli Londoni pakett. See oli üks lõbus turniir. Ütleksin, et tegin head mängu ning valed otsused jäid seekord küll tegemata. Ah et miks ei võitnud siis :D? Well..kui meid oli järgi jäänud 4, hakkas kõrvalistuja iga kord enne blinde lükkama iga vähegi kõrgega (ei ütlegi, et valesti, lihtsalt ma pidin reageerima sellele) ja kui sain kätte 44 lükkasin nuppe tema pushi (A8os-ga) peale, callis ära ja see 8 tõi talle kokku rea (78910J),  suht reaalne või mis :)?  Anyway suur aitäh Mariale võimaluse eest, kuid kahjuks jäi Eestimaa pinnale see võit toomata.

Järgmise korrani
Ciao!
**************************************************