February 8, 2011

Freeroll EMV 2011 jpm

kassike /ee.PokerNews-2011
Niih..eestikad on nüüd läbi, freerolli meistriks (Freeroll EMV 2011) ma seekord ei saanud :D, lendasin puhtalt oma lollusest nii et viimasest käest ei ole mõtet isegi mitte kirjutada. Yeš, saab ka vigu tehtud.. Kuid nagu alati, väääga lõbus üritus..ülejäänud õhtu sai sisustatud 1€ sng'de jm põnevaga :D.

Mis nüüd? Eureka Poker Tour,Pokerstars Womens League.. Eesmärke, mida endale seada, on küllaga. Väga kahju on, et Unibet Openi paketti jahtida ei saa..väga kahju!!

Päris pikk paus on tekkinud ka netis mängimisest..tuleb end kokku võtta ja hakata taas oma väikest bankrolli kergitama..
So, I didn't win the Freeroll Poker Championship...this time..My last hand isn't worth mentioning, cause I simply made a stupid mistake that cost me my place in the tournament. Oh well. :D So I ended up playing some fun sng tournaments and simply having fun :D. 
 
So, now what? How about Eureka Poker Tour, Snowfest, Pokerstars Womens League..Sounds really tempting. And I haven't been playing online for few weeks, so I'll have to get back to that..I still have a bankroll to build. Saty tuned ;)

Ciao!

1 comment:

  1. Ilus oled, silm puhkab kohe. Võta kindlasti Pokerstarsi liigast osa, seal head auhinnad. Edu!

    ReplyDelete