March 7, 2011

Lack of poker..and time.

Eiei, ma ei ole kuhugi kadunud! Endiselt mängin ja endiselt annan sellest ka siin teada! Lihtsat kiire on! Ei suuda leida aega, et ennast bloggerisse sissekandeid tegema vedada :D. Samas pole olnud erilist aega kamängimiseks ning kui millestki erilisest kirjutada ei ole, kas siis on üldse mõtet teha postitusi, mis on sisutühjad ja ei kajasta midagi huvitavat? Aga..üritan viga parandada ja ennast taas kokku võtta, ausalt :).


Praegune graafik on allamäge, aga ma süüdistan kõiges ajapuudust, mistõttu ei ole ma lihtsalt süvenenud mängu ja lihtsalt uupi lahminud.
Iga vaba hetk läheb puhkamisele, ehk siis magamisele/vedelemisele jamuulesellisele. Ehk siis arvutiekraani vahtimine on jäänud teisejärguliseks.

Kui ei mängi, siis ei oskagi mängida, teadsite seda? :D Julgelt võib öelda, et mu mänguoskus muutub silmnähtavalt kui ei harjuta. Seisan pidevalt probleemi ees, et kaotan oma julguse teha vajalikke liigutusi või siis vastupidi, külge jäävad üleliigsed liigutused.

Nii et taaskord..ma võtan end kokku, ausalt :D!


Nonii..lubadused antud, nüüd võib rahulikult uue nädalaga alustada.

Ciao!

No! I haven't stopped paying and No, I haven't stopped blogging! I'm just really-really busy..I can't seem to find the time to make new posts, but then again, there ain't much to talk about, because I haven't been paying much. So whats the point of making posts that aren't that interesting, right? But I promise to change that, really :).

At the moment the graphs are downhill all the way, but I blame my busy schedule for that, that doesn't allow me to concentrate on my game, so I don't know what I'm doing. And I've noticed, that the fact that I haven't payed so much recently has seriously effected my game-style so to say, so I need to practice, practice, practice, I'll do that, really :).


So, now that new promises are made, I'll get started with them! 
Ciao!

No comments:

Post a Comment