October 4, 2011

Eesti naiste pokkeriliiga 2011


No minu jaoks algas pokkerihooaeg nüüd. Naisteliiga oli piisavalt motiveeriv, et jälle pokkerit mängima hakata. On juba päris mitu kuud paus olnud.

Eelmine aasta ma veel liigas oma vanuse tõttu osaleda ei saanud. Sellel aastal olen aga juba täieõiguslik mängija :D wohoo!

Tegelikult lootsin, et liigat hakatakse mängima Triobetis, aga kahjuks nii ei läinud. OO ei ole mulle veel nii koduseks saanud ja seetõttu läheb kindlasti harjumiseks aega, kõik on endiselt nii kirjuuu.

Esimene turniir on peetud ja no mõned muljed ka minult. Kokku registreerus turniirile 133 (paneb imestama, et kas tõesti ainult nais?) mängijat.Vägagi muljetavaldav arv naisi. Eriti arvestades, et Eestis olen ikka väga vähe naisi mängimas näinud. Kui ka järgmistel nädalatel selline osavõtjate arv püsib ja ka live-üritusel sellist numbrit näeks, on see pääris suur-suur areng pokkeris.

Küllaltki alguses kaotasin kohe pool oma vaikselt kergitatud stäkist. Blindid 30/60. Mina BB-l (J2), lasti checkida. Flop ilus J26 rainbow, eest lük 1200 chippi allini. No ega väga ikka ei taha foldida oma kahte paari ju!? Callisin ära, sandeeerr näitab AQ. Okei. turn 10, river K. Hahahaaaa.. Here we go again, lipsas peast läbi. Eino ok. kukkusin 1100 peale.

Mõni käsi hiljem sain duublisse, kui eest tuli 160 tõste taaskord sandeeerr'i poolt, mina leidsin AA, lükkasin oma järelejäänud chipid sisse, sain calli AJ offsuit'i käest. Ässad pidasid ja 2500 peal tagasi.

Siis tuli jubedalt tiksumist. Paar korda sain tasku-kolmed ja sellega ka minu head käed piirdusid. Siis suutsin hävida oma AJ'ga, kui (mina sb'l), kui bb check-callis minu tõsteid oma KK'ga :D (vot slowplay tase eksole).

Stack oli selline keskmine, kui leidsin AQ, mis sai ka saatuslikuks. Mina buttonil,  3-kordne tõste, mõlemad blindid callivad - KJ ja 44. Flop 275 ristist, check-check- minul pot'i suurune tõste, mida jällegi callitakse. Turn risti A, kõigil nupud sisse, river risti 9 ja anni615 risti kunn biidib minu risti mutti. No IKKA peab olema just see üks kõrgem risti käes! Oh well..Kohaks 53. 

Mänguga rahul ei ole! Mängisin liialt kaarti, mitte mängu ennast. Pole enam ammu-ammu mänginud ning see annab tõesti tunda, ei mõista enam keskenduda ning arvan taas, et joppamisega on väga palju pistmist. Nüüd on aeg jälle ümber häälestada ennast..

Neljapäeval uuele katsele.

Ciao!2 comments:

  1. Eks ta üks õnnemäng on.

    Võid olla kasvõi maailmameister, aga kui vastasel on parem käsi, kaotad ikka kõik.

    ReplyDelete
  2. Vailden vastu. Ei ole ta mingi õnnemäng ja eks Linka teab seda isegi, nii kui veidi harjutab, küll siis jälle tulema hakkab ;). GL

    ReplyDelete