October 28, 2011

Tänapäeva telefonimäng

Mäletan kuidas väiksena oli koolis ja sünnipäevapidudel väga populaarne mäng telefonimäng. Vast kõik teavad selle sisu - lapsed istuvad reas, sosistasid endast järgmisele mingi sõna kõrva ja see pidi kuulmise järgi sama sõna edasi sosistama, kuni rea lõpuni välja, kuhu jõudes see moondus, sageli millekski hoopis teiseks, kui see oli alguses.

No või siis raamatumäng üks pidi lugema raamatust mingi lõigu ja selle järgmisele mälu järgi edasi rääkima ja see omakorda järgmisele.
Mõlemal juhul muutus lugu/sõna ja selle mõte täielikult.

Täpselt samamoodi mängitakse sõnadega ka tänapäeval. Kahju on vaadata, et inimesed ei suuda selgeks teha mis on reaalne ning mis on väljamõeldis. Point ongi selles, et ei maksa inimestele sõnu suhu panna. Peaks ju olema muid võimalusi ennast lõbustada kui tekitada intriige ning draamat :).

6 comments:

 1. Meeldib lugeda ühe enda eest seisva neiu kommentaare ja kes ei karda kriitikat välja öelda ega ka saada. Kahju, et "like" nuppu ei ole.

  ReplyDelete
 2. +1 eelmisele kommenaarile

  ReplyDelete
 3. Tõepoolest, ei karda mida iganes välja öelda kuid erinevaid vastuseid ta ilmselgelt saada ei taha:) Oma perele-sõpradele on alati hea kirjutada, kõik ju mõistavad. Kui need siinsed kommenteerijad oleks kursis pokernewsis kirjutatuga või natukenegi antud teemasse süvenenud, siis ilmselt avaldaksid nad arvamust ka seal, mitte ainult siin:)

  ReplyDelete
 4. No palun, kaua võib? Meeldib ikka hirmsalt nokkida? Süveneda millesse? Kursis millega? Mida ma siin siis teistmoodi öelnud olen? Mitte midagi uut, pelgalt seletus, täiendus minul jutule, et mõte ikka kohale jõuaks. Ja väga kahju tõesti kui ka minu arvamusel toetajaid on. Sinu jaoks ilmselt on see suur üllatus. Mõistmatu? Tüüpiline õeluskott, kes ei suuda uskuda, et tema jutt ei olegi puhas kuld ;).

  ReplyDelete
 5. sina oled ju see kes täpselt samal teemal juba mitmendat kirjatykki kirjutab

  ReplyDelete
 6. http://www.iraiseyoufold.com/2011/10/im-boss.html

  ReplyDelete