October 25, 2011

Your words humble me....NOT

Öeldakse, et naised on õelad, eksole?  Kogu see sõbralik olek on vaid  pinnapealne, selline kahepalgelisus ja võlts viisakus, mida ma kohe üldse ei salli aga mida esineb niiii palju.

Varasematel aastatel ma naisteliigas osaleda saanud ei ole (vanuse tõttu). Sellel aastal aga ootasin  naisteliigat suure huviga. Nüüdseks olen juba naisteliigas ja selle osalejates pettunud.

Julgesin Pokernewsi foorumis oma arvamust avaldada naisteliiga kohta ja tagasiside oli, et ma olen lapsik plärtsuja, kes pole millegagi rahul. Teema seisnes selles, et minu meelest on väga imelik live-vooru algstackide jaotus peale online-vooru. Nimelt jagunevad chipid esikohale 15 000 ja alates 10.kohast kõigil 2500 punkti. Ehk siis mitte kahe, ega kolme, isegi mitte neljakordne vahe, vaid lausa 6 korda suurem algstack.

Ja oh seda tantsu ja tralli kui ma julgesin seda ka valjusti öelda! :D Kairit tundis ennast solvatuna, et kuidas ma tema korraldatud üritust julgen kritiseerida, ja võttis asja lausa isiklikult, rollingstone palus mul valida mingi teine naisteliiga kus osaleda ja pidas minu arvamusi mittemillekski. Oldi arvamusel, et naisteliiga on lihtsalt üritus, kus kõik toredad naisukesed tulevad kokku, joovad veini, jutustavad, kädistavad ja on lihtsalt jube ägedad. Sest mõtle kui lahe, me oleme ju naised ja nii tore on ju sellised pehmekesed ja ninnu-nännud olla ja ega ei peagi üritus ju tõsiseltvõetav olema, kuna me oleme ju naised, nn rahvasport ka täiesti piisav meie jaoks.

No aga milleks? Kui ma tahaksin veini juua ja kädistada, valiksin ma selle jaoks teise ürituse. Veelvähem tõmbab see tegevus mind naistega, keda ma ei tunne. Ei tea, kas ma olen ainuke selline? Või kas on naiste puhul kohustuslik olla sunnitult "sõber" kõigiga? Kas ma olen ainuke, kes tahaks võistelda, mitte luua niinimetatud sõbrasuhteid?

Kogemata mainisin ära ka auhindade erinevuse eelmise aastaga. Eelmise aasta naisteliiga võtja sai EPT-paketi, nüüd EMV pileti. Tundub,et poleks pidanud mainimagi? Mina ei ole kursis sponsorite ja toetajate leidmisega ja nii kui ma seda mainisin, küsiti, et miks sa millegagi rahul ei ole? No kuulge, selline erinevus lihtsalt torkab silma ja seda, ma arvan, igaühele. Mina lihtsalt julgesin selle kohta ka küsida. Sain sellekohase hea vastuse Hanneselt, millega oli ka teema ammendatud, aga ei, teema ei saanud ju ammendatud olla kuna naistel oli ju vaja edasi hammast ihuda. Jätkus diskussioon, et no miks ma ikkagi rahul ei ole :)...

Ühesõnaga...midaiganes, mina ka lõpmatuseni vaielda ei viitsi ja tundub, et minu mõtetest keegi aru ei saa, või siis tõenäoliselt ei taha saada. Minge olge hästi tibinad seal oma nunnu naisteliiga suures roosas lõbusas maailmas. Edu teile, minul endal on lihtsalt väga kahju, et Eesti naiste pokkeriliiga on selline ja selliste suunitlustega üritus. Lootsin ikka midagi palju enamat sellest.

Kas ma mängin liigas edasi? Kindlasti on minu jaoks muutunud kogu selle liiga mõte ja olemus, ei tunne enam sellist elevust ja kõike sellega kaasnevat. Tõenäoliselt mõned neti-turniirid ma kaasa mängin, kuid juhul kui mul ei õnnestu saavutada kõrge koht tabelis, kahtlen, kas ma ka Tallinnasse kohale lähen, et seal siis flippama hakata suurte stackide vastu. Ei näe praegu küll mingisugust mõtet sellel.  Kuigi pean tunnistama, et uudishimu näha minu vastu sõna võtnud naisi on suur :)

Ciao!

15 comments:

 1. Kiidan! Naiste mängu peaks pigem arendama, aga seda ei saa teha mõnusalt aega veetes.

  Kui inimesed lähevad kooli õppima ja nad loodavad mingit eriala/ainet omada, siis tehakse rasket tööd, mitte ei lööda lusti.
  Lusti ja nalja peab saama, aga enne seda tuleks teha tööd!!!

  Sinu postist võib välja lugeda seda, et oled üks vähestest, kes sellist turniirisarja tahaks väga tõsiselt võtta, enda oskusi arendada ja tulevikus nime teha- Tubli!

  Leia alternatiive ja EMV naisteturnal ning vb ka põhiturniiril shoved vaalakestele ilusti sisse...:D

  ReplyDelete
 2. Tegelikult mina nõustun samuti Liina arvamusega. Kuid noh, minagi pole naismängija, kuid ei kujutaks ette, kui olukord oleks vastupidine ja meesteliiga toimuks ainult selleks, et kokku saada, õlut juua ja vahepeal ka veidi nii muuseas pokkerit taguda. Pointless.

  Edu Liinale, ehk surub ka lõpuks suhtumise teistesse naistesse.

  ReplyDelete
 3. Foorumis tekkis vastuolu mitte sellepärast, et teema tõstsid, vaid pigem sellepärast, et tegid seda teravate väljenditega ja laiasõnaliselt.
  Selle esimese postituse sisu jäi varju üsna ründava stiili tõttu. Kogu kädin ja sopaloopimine läks seepeale lahti postituse vormi kallal.
  Arusaadavlt pole foorum mingi kirjandusklassika ja otse ütlemised saavad enamasti ka esimese emotsiooni vastused.
  Loodan, et käesolev kommentaar ei muutunud isiklikuks, kuid tundub et otsekohesus Sind ei solva. Loodetavasti lükkad tuleval aastal käima tõsise Naiste Profiliiga, kus ambitsioonikad naispokkerimängijad saavad areneda. Edu!

  ReplyDelete
 4. Tegelikult sa ju väljendusid suhteliselt ebameeldivalt, nimetades chipide-jaotuse süsteemi arulagedaks jne. Ja pakkudes välja kahekordse vahe esimese ja viimase vahel..hmm. ei tundu väga hästi läbimõeldud variant.
  Samuti ei sobinud sulle ühegi naisterahva mõtteavaldus samal teemal.
  Ma ei saa ka aru mis veinist ja jutustamisest kõik räägivad? Mängitakse ju omas kodus suur enamus liigast ja igaüks võib seda võtta nii tõsiselt kui soovib.
  Aga jah, jääme siis naisteliiga kõrvale uut naiste profiliigat ootama:p

  ReplyDelete
 5. aaaaa.. Et siis kogu asi oligi selles, et ma kasutasin sõna "arulage"?? :D Tule taevas appi tõesti. Aga no vot siis, eks järgmine kord üritan viisakam olla, äkki muidu keegi solvub!?

  ReplyDelete
 6. Just. Viisakus on alati hea kui soovid tõesti asja parandada mitte lihtsalt mingit tolmu üles keerutada. Aga hea töö muidugi, said soovitud tähelepanu osaliseks - seda sinu blogi artiklit loetakse kindlasti palju rohkem kui sinu muid postitusi enne ja ka tulevikus:)

  ReplyDelete
 7. Jaa, ma ei saa aru sellest hurraatamisest, et "Liina on ainuke naine meil, kes midagi tõsiselt tahab võtta". Liina põhiprobleem oli, et finaalis on online enim punkte saanud osaleja stack alustades liiga suur - tagant tulijatel raske soodsalt duubeldades talle kiirelt vastu hakata ja esikoht ära napsata - ehk siis Liina tahaks sisuliselt liiga õnnefaktorit suurendada, tehes osalejad finaalis võrdsemaks. Kuidas see liigat tõsiseltvõetavamaks ja "vähem rahvaspordiks" teeks? Vastupidi ju.

  ReplyDelete
 8. p.s. *your
  ;)

  (kymme btw)

  ReplyDelete
 9. Tegelikult mulle tundub, et paljud halbu kommentaare jagavad inimesed on lihtsalt kadedad. Ning isegi kui Liina korraldaks mingi liiga, usun, et ta ei jääks sellega mitte hätta. Palju kära ei millestki, ehtne naistevaheline kadedus. Tubli oled Liina, et julgesid suu lahti teha ja ka mõne teravama sõna sekka öelda.

  ReplyDelete
 10. Suur osa on ju mehed kes foorumis sel teema sõna võtsid, väga lugupeetud inimesed kusjuures. Muidugi on ka nemad sinu arvates lihtsalt kadedad:P

  ReplyDelete
 11. Ahh??? Mis kadedad? Appi mida veel :D. Mille peale siin kadedad olla on nimelt, ma ei saa aru? :D

  ReplyDelete
 12. 1. Ma ei väsi kordamast : Jube julged olete kõik anonüümselt kommenteerima!
  2. Liina, ära pane tähele. Nad on lihtsalt kadedad, et sa oled ilus ja tark ning et nemad ei küündi elu sees selleni mida sina saavutad!
  3. Viitaks siin Shakespeare´i teosele : " Much ado about nothing". Naised, te ikka rämedalt reageerite üle!
  4. Ja kui Liina peaks tõepoolest midagi korraldama, siis mina tulen talle igal juhul appi ja sellest tuleks top notch üritus. Asi ei ole mingites fucking pokkeritubades kinni, vaid reaalselt inimestes endis. Pole mingi asi korraldada Eesti mastaabis uhke pokkeriüritus.
  5. Tra, te kadeduseussid... Te käitute reegli järgi : Shoot first, ask later. Te hakkasite Liinat mutta tampima juba enne kui ta oli jõudnud mingeid argumente tuua.
  Haters gonna hate!
  Just my two cents.

  ReplyDelete
 13. lugesin uuesti üle teema alguse aga minumeelest oli preili Liina see kes nimetas struktuuri arulagedaks ning auhindu väikesteks, enne kui oli küsinud miks see sel aastal nii on. liiga keskel niikuinii midagi muutma ei hakata ja ta pole eelmistel aastatel mänginud nii et kust ta teab, et niimoodi ei toimi. võibolla oleks pidanud preili mainima, et argumendid tulevad tema näiteks kümnendas postituses, naised oleksid ehk suutnud need siis ära oodata ning oma arvamust tagasi hoidnud.
  svenza, pokkerimängijana olen sinust alati lugu pidanud kuid kas sinu arvates on tõesti preili poolt pakutud chipide kahekordne vahe finaalis normaalne, peale nii mahukat online osa?
  Kalmer olen btw, ühe osaleja abikaasa.

  ReplyDelete
 14. blablabla.

  Lgp Härra Kalmer.
  Selle peale ütleks, et varja erutust!

  Jah, kasutasin sõna "arulage". Seda ainult selle pärast, et see oli esimene sõna, mis mul pähe kargas, ei pööranud erilist tähelepanu sõnakasutuse peale. Hull asi kah, on ka hullemaid väljendeid ilma tähelepanuta kasutatud foorumis..Aga milleks selle kallal nii pikalt norida? Ei saa aru.

  Pealegi on ju loogiline, et ma ei esitanudki kõiki oma väiteid ja mõtteid kohe sealsamas teemas. Ei olnud plaaniski! Avaldasin vaid mõned mõtted. Nägin aga, et see ei vii kuskile, seega loobusin. Seega ei saa ka öelda, et miks ma nii pakkusin aga nii mitte.

  Ma saan aru, et olen saavutanud Teie pahameele, aga no kamoon, chill ;).

  ReplyDelete
 15. hehe, tore saaga, palju kätši ja pisaraid nagu naistele omane :)aga ühinen ka coca sõnavõtuga. tundub, et sul on rohkem ambitsioone kui pooltel naistel kokku ja mingid anonymused on naljakad tõesti :)

  ReplyDelete