November 17, 2011

noo mida muuvi?

Turniiri algfaasis (kui mängitud 28 minutit, blindide 20/40 juures) teha ületõste minu 4,5x re-raise peale 99ga? Samuti pole sellise liigutuse peale probleemi nelikule pihta saada :).
Päris jama kui mängu mängitakse stiilis kas kõik või mitte midagi, eriti jama on see nende jaoks, kes tahaksid turniiri tõsiselt võtta.

Asi ei ole selles, et mu "ilusad ässad" ära crackiti, seda on juhtunud ennemgi ja ma ei oleks sellest teemat teinud, aga küsimus tekitab see, et niimoodi mängitakse. 99'ga selline lüke, mängu sellises faasis on siis täiesti õiges? Asi nimelt puhtalt selles, et kui ma oleksin ise 99'ga samamoodi mänginud ja seejärel oma käe analüüsimiseks siia pannud, oleksin raudselt tarkade käest hurjutada saanud, et no mis mängu sa teed.. selles olen ma kindel :).

Proovi siis veel mingit turniiri mängida kui sellised gamblerid vastas on :).


6 comments:

 1. Enne floppi nupud sisse saada on igati hea AA vs 99, lihtsalt mõnikord (ca ühel korral viiest) üheksad saavad parema käe. See ei tohiks isegi bad beatiks klassifitseeruda. Soovitan lihtsalt sama moodi edasi mängida ja küll need nupud ka Sinule tulevad :)

  ReplyDelete
 2. A sry, märkasin, et küsisid hoopis 99ga sedasi mängimise kohta. Mnjah, mu väga vähene kogemus naiste mängust ütleb, et rereisi tuleks tõsiselt võtta :) Aga naine naise vastu on hoopis tundmatu maa ja siin võivad mingid täiendavad tegurid mängus olla :) (ka nt teie omavaheline ajalugu vms).

  ReplyDelete
 3. Jah, loomulikult ei olnud see õige lüke ja sul on täiesti õigus. Aga jätkem meelde, et naiste turniirid ongi kui freerollid, ehk siit ei saagi midagi muud oodata.

  Naeruväärne on muidugi teiste naiste kadedus,mis foorumis vohab niiviisi, et paistab 200kilomeetri kaugusele. Ma loodan, et sina ennast sellest heidutada ei lase. Puhas õelus, mis ei jää karistamata :D. Jätka samas vaimus ;)

  ReplyDelete
 4. 99 olid tema kohta väga hea käsi, tavaliselt KJ turniiri algfaasis rahmeldab ja floppab masti preflop allinnis jms :D sa ei pea donkide mängu liiga palju analüüsima, keep going. Keskendud oma mängule ning kaotajale jäävad pisarad kui taaskordne muuv läbi ei lähe.

  ReplyDelete
 5. Kaotav mängija sai aasta parima auhinna :) On vähemalt kuhu pürgida naistel...

  ReplyDelete