November 11, 2011

Naisteliigale tõmbasin täna joone alla.

Kui 10+ mängust olen cashinud vaid ühel korral ja järmine parim koht on vaid 7. siis pean tõepoolest tunnistama, et mina suurest tildist lihtsalt keeldun seal osalemast :D. Ma keeldun järelejäänud turniire mängimast :D.


Lähen hoopis õppima!?5 comments:

 1. Kas ma tunnetan irooniat selles postituses? Väga loodan, et see on ikka iroonia ;)

  ReplyDelete
 2. Haha :D eks mõni ikka ampsab läbi ka :D

  ReplyDelete
 3. Liina, 10+ turniiri ei tähenda veel midagi. Loe Pokkerplayer mindseti. Võibki olla lihtsalt järjest bad biite. Kui on ikka nõrk tase, siis tasuks kindlasti seda põldu edasi künda. Pikas perspektiivis võiks tulu toota, juhul kui teistest tugevam oled :)

  ReplyDelete
 4. Lõbus on hoopis lugeda sinu nii ülepingutatud lõbusust kui saad aru, et oled jälle millegagi pange pannud. Aga sellega sina mind küll suudad veel üllatada, peab tunnistama. Enamus lihtsalt tunnistaks viga ja läheksime eluga edasi.
  Pokernewsi foorum ongi arvamuse avaldamiseks loodud, ma ei hakka endale ainult sellepärast blogi tegema, et kõiki ja kõike rahulikult taga kiruda.
  Ilmselt ma mõne asjaga panin ikka täppi ka kui sa mind igas oma postituses mainid ja võid seda ka edaspidi teha kui soovid aga jätkem faktid siiski õigeks;)

  p.s pokkeris ja isiklikus elus tunnen end samuti suurepäraselt, tänan muretsemast.

  ReplyDelete
 5. Põrkad siin maru palju ma vaatan. Käesolevaga tituleerin su hüpikpalliks :D!

  ReplyDelete