January 18, 2011

Eesti meistrivõistlused pokkeris 2011


Eesti MV..kindlasti üks aasta oodatuim pokkeriüritus..eriti minu jaoks, kuna esimest korda saan ka ise osaleda, ilma, et vanus takistuseks oleks. Sinna pääsemiseks sai mängitud täpselt 3 satikat. 2 ME oma ja 1 naistekas..ME poolfinaalist sain finaali, kuid piletist jäi natukene puudu, kui flopist 8 9 3 ei suutnud oma KK'd maha panna ning teise 89 pidas :P. Kahjuks peab ME järgmist aastat ootama. Naisteturniiri pileti see-eest aga võitsin.

Suured live turniirid on mulle alati meeldinud, kogu melu, meeleolu, super! Ladies only turniir toimus 16.jaanuar, kokku 41 mängijaga. Hea struktuur, ja toredad mängijad.. täheldasin, et Kairitiga on väga lõbus ühes lauas mängida, tuju hoiti pidevalt üleval ning laua taga igav ei hakanud :D. Väga tore :).
Arvan, et üldiselt tegin head mängu..mängu alguses suutsin nööbikuhja kasvatada ning kõik oli tore kuni finaallauani, kus pinge ikkagi võimust võttis ning oma lolluses kokku kuivasin :).
Loomulikult õnnestus teha ka mitu korralikku suckouti, mis ruumi palju elevust tõid :D. 77 vs J8suited, flopist mast, turn 7, riveriga mulle maja. Veidi hiljem KJ vs AJ, turnis vastasel mast, riveris mul maja. Seekord pidasid ka väikesed taskud vastu.. 88 vs QK, 55 vs AT ja isegi TT vs 99 aga eks need ole juba sellised standard olukorrad.  :D
Kaardijooksu kui sellist eriti ei kiidaks, fantastiliselt just ei jooksnud, pigem tavaline värk. Ehk siis järgmiseks korraks palun veel paremaid kaarte ja veelgi hullemaid suckoute :D, aitäh!
Lõppes turniir veidike masendava 7. ehk mulli kohaga. Veidike pettunud kuid õnnelik, et esimene ametlik esinemine Eestis ikkagi finaallauaga lõppes :). Eesti 7. naine ikkagi ju :D!

From freeroll to highroller vol2

Väike, kiire ja lühike update!


BR kergitamine edeneb jõudsalt..freerollist saadud number on kerkinud kolmekohaliseks. Lisaks sellele  tegin väikese toavahetuse ja jätkan oma sumistamist nüüdsest Triobetis. SNG liiga+rake+palju special turniire, peab meeldima. 2.50€ 6 max sng on hetkel põhiline. Üritame siis ka neljakohalise summa kätte saada :D.