March 7, 2011

Ladies special madness :)!

No naisi on seoses naistepäevaga küll meeles peetud :)


Naistepäeva eriturniirid leiame siis :
  • 5.03 Tartus live turniir Spordibaasis.Minul siis auhinnaline II koht , tyty :D Sain selle eest ka toreda auhinna, nii et nüüd saan ennast ilusaks teha :), yei!
  • 7.märts leiame naised võistlemas spa-pakkettide eest OO's (auhinnad kolmele parimale);
  • 8.märts, ehk teisipäeval veelgi paremate auhindade eest Triobetis (auhinnad viiele parimale!)
  • 8.märts Starsis, ainult Eesti naismängijatele jaht Eesti Pokkeri Karikavõistluste paketile (mmm...)
  • 9.märts jällegi Starsis naistekas

.
Ise olen kindlasti võitlemas kõigil turniiridel. Nejapäeval teen ka kokkuvõtte, kuidas ja kas ja kui palju siis tasku kukkus ;).

OO'sse sai selle tõttu ka kasutaja tehtud, nii et olen seal väga uus mängija. Softiga tutvumiseks proovisin ka juba ühte freerolli mängida. Esimene emotsioon oli, et  Uuhh...kui kirju :D. Ei tahaks öelda, et keskkond mulle ei meeldiks..aga esialgu on väga harjumatu.

Igatahes, wish me luck ja neljapäeval näeme! :D

Ciao!

Lack of poker..and time.

Eiei, ma ei ole kuhugi kadunud! Endiselt mängin ja endiselt annan sellest ka siin teada! Lihtsat kiire on! Ei suuda leida aega, et ennast bloggerisse sissekandeid tegema vedada :D. Samas pole olnud erilist aega kamängimiseks ning kui millestki erilisest kirjutada ei ole, kas siis on üldse mõtet teha postitusi, mis on sisutühjad ja ei kajasta midagi huvitavat? Aga..üritan viga parandada ja ennast taas kokku võtta, ausalt :).


Praegune graafik on allamäge, aga ma süüdistan kõiges ajapuudust, mistõttu ei ole ma lihtsalt süvenenud mängu ja lihtsalt uupi lahminud.
Iga vaba hetk läheb puhkamisele, ehk siis magamisele/vedelemisele jamuulesellisele. Ehk siis arvutiekraani vahtimine on jäänud teisejärguliseks.

Kui ei mängi, siis ei oskagi mängida, teadsite seda? :D Julgelt võib öelda, et mu mänguoskus muutub silmnähtavalt kui ei harjuta. Seisan pidevalt probleemi ees, et kaotan oma julguse teha vajalikke liigutusi või siis vastupidi, külge jäävad üleliigsed liigutused.

Nii et taaskord..ma võtan end kokku, ausalt :D!


Nonii..lubadused antud, nüüd võib rahulikult uue nädalaga alustada.

Ciao!