June 20, 2011

Triobet Open 2011

TRIOBET OPEN poker tournament - the biggest live event ever held in Europe.

Esiteks mainin, et ma väga loodan, et Triobet korraldab ka järgmisel aastal taolise ürituse! Huvi oli ju suur ning seekordne üritus väga super! 
Turniirisaali sisenedes tekkis koheselt wow-efekt! Muusika, valgus, atmosfäär. Parajalt pime, vali (aga mitte liiga vali) muusika, paljupalju inimesi.. 
Alustasin mängu lauas nr 10. Esimene laud oli mängu poolest täiesti kohutav . Enamus käsi mängiti 7-8 mängijaga potis ning ka ilmselgelt väga suuuuur tõste preflop ei pannud kedagi foldima :D. Et selline mõnus "vaatame kes rohkem hitib"-stiil :D ning ilmselgelt hittisid rohkem igasugused 29, 74 kui QQ, AK jms.  Kui algstack oli 10k, siis sealt lauast lahkusin 11k'ga.
Teine laud kuhu endale koha tõmbasin oli juba veidi toredam. Samas lauas olid muuhulgas Naxer, Helen Pavlov, Madis Sildaru, Herli, hiljem lisandus ka privador. Ehk siis lõbus laud, kus mäng oli kardinaalselt teine. Mingit limpimist ei olnud ja osati ka foldida :D.  Enne söögipausini sain QQ vs AK vastu duubli ning stacki esimest korda üles 25k peale, kui keskmine veel 12k. 
Söögipaus- kõik vinguvad et makaronid olid pahad ja lihapallid veel hullemad. No ma ei tea, mulle tundub, et enamus pokkerimängijaid on vist liiga pirtsakad vmt :D? Ei olnud söögil midagi viga, täiesti tavaline ja midagi hullu ei olnud. Ega ei saanudki ju eeldada, et  1100 inimesele oleks pakutud tippkokkade poolt valmistatud mitmekäigulist õhtusööki. Loomulikult oleks hind võinud mõni eur odavam olla, aga no mis seal ikka, ei olnud seegi kontimurdev.
Peale 45min pausi mäng jätkus. Blindid suured, kõrvalstackid veel suuremad :D. Pidev pinge, et peab ennast kuidagi üles pusima / pushima. Sain mõned õnnetud hoobid oma AJ, QK'ga,  paar mastiostu ning kui seis juba kriitiline oli lükkasin nuppe AT suited'ga kui bb leidis KK, jättes mulle alles 1 bb :D. UTG'lt lükkasin oma kolm chippi sisse AJ'ga, bb ei pannud tähele, et mul nii väike kuhi oli ning oli juba muckimas, kui talle selgeks tehti, et ta on bb ja midagi juurde panema ei pea, seejärel avas siis oma K5, laual 5 ning mina väljas. Sisuliselt oli tegemist juba temapoolse foldimisega ja ma oleks võinud hakata vaidlema, aga tollel hetkel ei tulnud selle peale. Kes teab, äkki oleksin ennast üles flipanud? :D Kohaks kuskile 300kanti. Parimaks käeks turniiril jäi QQ, mida nägin 2 korda ning AK, mida nägin ühel korral, kaart küll ei jooksnud, aga ei ütleks, et selle pärast turniirilt lennanud oleksin, pigem oli tegu ikkagi taolise turniiri jaoks väga vähese agressiivsusega (mida oleksin pidanud tunduvalt rohkem rakendama)... must grow ballzzz :D:D!
 
 


Karikas :)