October 4, 2011

Motoshow 2011

Oh, what a beauty :)
Motoshow 2011 Tartus! Obv, et ma olin kohal.

Minnes olin nagu ikka (just Tartu Motoshowdel), äärmiselt pessimistlik. Teades eelnevaid üritusi, olin  aga seekord meeldivalt üllatunud! Jah, seal oli ka seekord palju prahti ja ruumiraiskamist (no tõesti, keda tegelt ka huvitab sellisel üritusel Ergo või gsm-valve lahendused?). Rääkimata sellest, et enamus messikeskusest oli pühendatud  "uutele mudelitele", mida nimetati sealhulgas messinaelteks. No mida veel. Kia Rio, Chevrolet Aveo, Opel Corsa,  mopeedauto Microcar, Opel Astra - appi keda huvitab??  Milleks on vaja toppida suur saal täis mõttetut kraami? Eks need ainult ruumitäiteks olidki, muud varianti olla ei saa.

Parim osa üritusest oli endiselt HTG Custom show, kuhu oleks võinudki elama jääda :).  Neid autosid ei saa väga hästi sõnadega kirjeldada..ma usun, et pildid ütlevad vast kõik. Minu lemmikud? Kindlasti Supra (1000+hp), ja F.Mustang Fastback- oi vot see oli iludus. Üks evo VI oli ka päris ilus.

Aga ma tõesti loodan, et aastatega asi paraneb veelgi. On ju ilusaid masinaid küll ja küll mida vaadata ;).

Vaata veel pilte ja las silm puhkab :) (Read more >>)

Eesti naiste pokkeriliiga 2011


No minu jaoks algas pokkerihooaeg nüüd. Naisteliiga oli piisavalt motiveeriv, et jälle pokkerit mängima hakata. On juba päris mitu kuud paus olnud.

Eelmine aasta ma veel liigas oma vanuse tõttu osaleda ei saanud. Sellel aastal olen aga juba täieõiguslik mängija :D wohoo!

Tegelikult lootsin, et liigat hakatakse mängima Triobetis, aga kahjuks nii ei läinud. OO ei ole mulle veel nii koduseks saanud ja seetõttu läheb kindlasti harjumiseks aega, kõik on endiselt nii kirjuuu.

Esimene turniir on peetud ja no mõned muljed ka minult. Kokku registreerus turniirile 133 (paneb imestama, et kas tõesti ainult nais?) mängijat.Vägagi muljetavaldav arv naisi. Eriti arvestades, et Eestis olen ikka väga vähe naisi mängimas näinud. Kui ka järgmistel nädalatel selline osavõtjate arv püsib ja ka live-üritusel sellist numbrit näeks, on see pääris suur-suur areng pokkeris.

Küllaltki alguses kaotasin kohe pool oma vaikselt kergitatud stäkist. Blindid 30/60. Mina BB-l (J2), lasti checkida. Flop ilus J26 rainbow, eest lük 1200 chippi allini. No ega väga ikka ei taha foldida oma kahte paari ju!? Callisin ära, sandeeerr näitab AQ. Okei. turn 10, river K. Hahahaaaa.. Here we go again, lipsas peast läbi. Eino ok. kukkusin 1100 peale.

Mõni käsi hiljem sain duublisse, kui eest tuli 160 tõste taaskord sandeeerr'i poolt, mina leidsin AA, lükkasin oma järelejäänud chipid sisse, sain calli AJ offsuit'i käest. Ässad pidasid ja 2500 peal tagasi.

Siis tuli jubedalt tiksumist. Paar korda sain tasku-kolmed ja sellega ka minu head käed piirdusid. Siis suutsin hävida oma AJ'ga, kui (mina sb'l), kui bb check-callis minu tõsteid oma KK'ga :D (vot slowplay tase eksole).

Stack oli selline keskmine, kui leidsin AQ, mis sai ka saatuslikuks. Mina buttonil,  3-kordne tõste, mõlemad blindid callivad - KJ ja 44. Flop 275 ristist, check-check- minul pot'i suurune tõste, mida jällegi callitakse. Turn risti A, kõigil nupud sisse, river risti 9 ja anni615 risti kunn biidib minu risti mutti. No IKKA peab olema just see üks kõrgem risti käes! Oh well..Kohaks 53. 

Mänguga rahul ei ole! Mängisin liialt kaarti, mitte mängu ennast. Pole enam ammu-ammu mänginud ning see annab tõesti tunda, ei mõista enam keskenduda ning arvan taas, et joppamisega on väga palju pistmist. Nüüd on aeg jälle ümber häälestada ennast..

Neljapäeval uuele katsele.

Ciao!Back again

 Jaajaaa.. back again..Taaselustan muuhulgas oma blogimajanduse.

Kuna oli suvi, ei mänginud ma ka pokkerit. Ja kuna ma ei mänginud, ei olnud mul ka suurt siia midagi kirjutada. Triobet Open oli minu viimane mäng ja peale seda tuli suur suvepuhkus pokkerist.

Suvel kodus arvuti taga passida ei ole just kõige mõistlikum, eriti Arvestades kuii vähe meil ilusat suveilma on.

Suvi möödus minu arust äärmiselt kiiresti, sai vaid korra suve nautida kui juba põhimõtteliselt talv käes on. Nojah, ega muud üle ei jää kui veidi tubasemaid tegevusi eelistada.

Plaanin kindlasti jätkata pokkeris, algamas on naisteliiga, netimeistrikad, talvel eestikad ja palju muud. Ehk siis loodan edukat hooaega.

Üritan loomulikult ka siia lisada uuendusi, et ma ikka meeles ja pildis püsiks.

Ciao ;)!