October 25, 2011

Your words humble me....NOT

Öeldakse, et naised on õelad, eksole?  Kogu see sõbralik olek on vaid  pinnapealne, selline kahepalgelisus ja võlts viisakus, mida ma kohe üldse ei salli aga mida esineb niiii palju.

Varasematel aastatel ma naisteliigas osaleda saanud ei ole (vanuse tõttu). Sellel aastal aga ootasin  naisteliigat suure huviga. Nüüdseks olen juba naisteliigas ja selle osalejates pettunud.

Julgesin Pokernewsi foorumis oma arvamust avaldada naisteliiga kohta ja tagasiside oli, et ma olen lapsik plärtsuja, kes pole millegagi rahul. Teema seisnes selles, et minu meelest on väga imelik live-vooru algstackide jaotus peale online-vooru. Nimelt jagunevad chipid esikohale 15 000 ja alates 10.kohast kõigil 2500 punkti. Ehk siis mitte kahe, ega kolme, isegi mitte neljakordne vahe, vaid lausa 6 korda suurem algstack.

Ja oh seda tantsu ja tralli kui ma julgesin seda ka valjusti öelda! :D Kairit tundis ennast solvatuna, et kuidas ma tema korraldatud üritust julgen kritiseerida, ja võttis asja lausa isiklikult, rollingstone palus mul valida mingi teine naisteliiga kus osaleda ja pidas minu arvamusi mittemillekski. Oldi arvamusel, et naisteliiga on lihtsalt üritus, kus kõik toredad naisukesed tulevad kokku, joovad veini, jutustavad, kädistavad ja on lihtsalt jube ägedad. Sest mõtle kui lahe, me oleme ju naised ja nii tore on ju sellised pehmekesed ja ninnu-nännud olla ja ega ei peagi üritus ju tõsiseltvõetav olema, kuna me oleme ju naised, nn rahvasport ka täiesti piisav meie jaoks.

No aga milleks? Kui ma tahaksin veini juua ja kädistada, valiksin ma selle jaoks teise ürituse. Veelvähem tõmbab see tegevus mind naistega, keda ma ei tunne. Ei tea, kas ma olen ainuke selline? Või kas on naiste puhul kohustuslik olla sunnitult "sõber" kõigiga? Kas ma olen ainuke, kes tahaks võistelda, mitte luua niinimetatud sõbrasuhteid?

Kogemata mainisin ära ka auhindade erinevuse eelmise aastaga. Eelmise aasta naisteliiga võtja sai EPT-paketi, nüüd EMV pileti. Tundub,et poleks pidanud mainimagi? Mina ei ole kursis sponsorite ja toetajate leidmisega ja nii kui ma seda mainisin, küsiti, et miks sa millegagi rahul ei ole? No kuulge, selline erinevus lihtsalt torkab silma ja seda, ma arvan, igaühele. Mina lihtsalt julgesin selle kohta ka küsida. Sain sellekohase hea vastuse Hanneselt, millega oli ka teema ammendatud, aga ei, teema ei saanud ju ammendatud olla kuna naistel oli ju vaja edasi hammast ihuda. Jätkus diskussioon, et no miks ma ikkagi rahul ei ole :)...

Ühesõnaga...midaiganes, mina ka lõpmatuseni vaielda ei viitsi ja tundub, et minu mõtetest keegi aru ei saa, või siis tõenäoliselt ei taha saada. Minge olge hästi tibinad seal oma nunnu naisteliiga suures roosas lõbusas maailmas. Edu teile, minul endal on lihtsalt väga kahju, et Eesti naiste pokkeriliiga on selline ja selliste suunitlustega üritus. Lootsin ikka midagi palju enamat sellest.

Kas ma mängin liigas edasi? Kindlasti on minu jaoks muutunud kogu selle liiga mõte ja olemus, ei tunne enam sellist elevust ja kõike sellega kaasnevat. Tõenäoliselt mõned neti-turniirid ma kaasa mängin, kuid juhul kui mul ei õnnestu saavutada kõrge koht tabelis, kahtlen, kas ma ka Tallinnasse kohale lähen, et seal siis flippama hakata suurte stackide vastu. Ei näe praegu küll mingisugust mõtet sellel.  Kuigi pean tunnistama, et uudishimu näha minu vastu sõna võtnud naisi on suur :)

Ciao!