October 27, 2011

Tudengipokker = massiliselt mängijaid


Ja mis veel? Vahepeal toimusid ka nö tudengipokker (see nö on seal ees just sellepärast, et osalejate hulgas oli ka mitmeid mittetudengeid;). Igatahes võttis osa ikka päris suur hulk inimesi. On ju ammuteada tõde, et kui kleepida üritusele peale silt "tudengi", voorivad kõik vähegi mängida mõistvad noorukid kohale. Nii ka seekord ja osalejate arv ületas vist 150 inimest? Igaljuhul oli Spordibaas ülerahvastatud ja mängimine nagu saunas :). Jubepalju inimesi! Isegi naisi oli päris mitu :D.

Peale pikka pikka mängu lõpetasin 4.kohaga. Auhinnaks oli vaimustav Triobeti uhiuus punane kaardipakk :D ja lisaks, parimale naismängijale pokkeriraamat. Kuigi olen seda raamatut juba mitmeid kordi läbi sirivinud ja ma mõtlesin, et ma seda ei taha, on ikkagi ilus, kui see ka minu riiuli peal see ilutseb. Burgeti pühendusega ja puha ikkagi, täitsa tore :D.Aga kaardid olid küll väga vajalikud, eelmised pakid ongi kõik juba kapsad :D.

Turna lõpus olime neljakesi suhtkoht võrdsete stackidega. Mina viimaseks käeks jäi siis minu AQ vs teise KQ, flopist lükkasime nuppe (flop oli 2,Q,4), ja river siis K. Aga no, mäng mänguks, point oli selles, et mängisin jälle üle väga pika aja live's. Viimane kord, kui chippe liigutasin oli enne suve algust. Ehk, jubetore oli :), ootan juba järgmist korda.

Ciao!

Keda ma hammustada tohin?

(flopist allin)
No kuidas ma saan võita pileteid kui ma kogu aeg sellise jura otsa satun?:)

Flopist tõenäosus 93,33%, vs 6,67%.  Turnist 81,82% vs 18,18% ja ikka! ikka keerutab üles selle mittevajaliku.

Naisteka turniirid olympicus on kõik umbes samamoodi lõppenud, seetõttu pole õnnestunud ka erilisi punkte veel riisuda.
Täna on uus etapp, no ma proovin! väga loodan, et ehk siis täna joppab!? mis ma muud öelda oskan :)