November 3, 2011

Kuidas võita turniiri?

I don't mind that you are talking so long as you don't mind that I'm not listening. - minul on kõrini sellest foorumiteemast. Mõelge nüüd ise midagi välja, et oma halli argipäeva veidi nalja tuua :).

Teemat vahetades..Küsimus suurele ringile - Kas on võimalik võita turniiri, ilma, et sul ühtegi korralikku kätt tuleks? Või kas on see üldse kellelgi õnnestunud?
Kui on tegu suhteliselt turbo turnaga ja esimese 3 h jooksul on parimaks käeks AK (mis pole isegi suited), siis ei ole ju ka erilist šanssi? Ei mingeid suited connectoreid, kõrgeid paare, isegi mitte väikseid pocketeid ega midagi muud taolist. Kõik mida sa näed on J2, 37, 92, 49, T2, 72, 59...ja nii mitu tundi järjest. Varastada ei õnnestu, sest kui sa mängid suhteliselt algajatega, callivad nad igat sinu tõsted ja vägagi tavaline on suur family-pot, kus kõik rõõmsalt floppi ootavad :). c-bet neid ei kõiguta ning isegi väikseima paariga tullakse lõpuni kaasa (olgu seal laual mida iganes).
Ja siis tuleb see AK, 4x tõste peale saad 3 calli,  flopis näeme J25 ja 2 mängijat lähevad ees allini..ohkad ja foldid, kaotades pool oma stackist. Üks näitab J2 suited, teine JTo. WTF?? :D
Siis jätkub ootamine, et millal saaks nuppe lükata. Vahepeal vaatad kadedusega, kuidas teised saavad duubleid oma ässadega, kunnidega, flopatud majade ja mastidega. Jube raske on küll lükata nuppe, kui nuts käes on..pff..kergitataks siis stacki ilma showdownile jõudmata ma saaks aru, aga minna allini nutsiga pole küll mingi skill, sorry!
Siis saad bb-l 24o'ga checkida, flopile saad ilusti pihta (2 4 8), lükkad, saad obv calli (ülekaartidelt) ja turn-river annavad vastasmängijale kokku masti (nagu alati).
No mida?

Kui ikka ei tule 22+, A8s+, A9+, QK, KJ, QJ, 89s+, 9Js+ käsi, siis ei saa mängida!! No ei saa! Eriti võimatu on see naiste lauas..huh..õudne.

Nii, täitsa hea hakkas kohe.

Ciao!