November 22, 2011

Lõuna-Eesti pokkerikarikas 2011Triobeti pokkerikarikas.

Võin julgelt öelda, et kogu üritus läks täielikult korda. Alates korraldusest, mis oli super, sujuv ja korralik, lõpetades enda mänguga :).

Minul läks iseenesest päris hästi.

Esimesel päeval istutati mind mõnusasse lauda, kus mängida ei olnud väga keeruline. Struktuur oli jubemõnus rahulik ja deep, ja mina sain mitu tundi maha rahuneda, et sundida oma käsi mitte värisema.. emotsioonide varjamine on minu jaoks omaette teema :).

Esimese päeva lõpetasin 8.kohal 69 300 suuruse stackiga, mis oli üle keskmise. Chipliidril oli 120k, 2.kohal 93k ja ülejäänud kuni minuni siis 70tuhande pulga peal. See oli väga motiveeriv ja mul oligi selline tunne, et ma võiksingi tegelikult ka midagi hittida:D.

Teine päev algas väga hästi, sain stackile palju juurde ning olin chipikuhjga isegi 115k peal. Ning kui jõudis kätte mullimäng, muutus kõik. Langus algas sellest, kui mina olin buttonil ja tahtsin bb'l olevat shorti mängijat välja võtta. Minul oli A8, temal T4o, millega ta ennast allini callis, riverdas siis endale kümne ja mina kaotasin ca 20-25k.

Peale seda toodi minu lauda 2 suurt stacki, mis mind lihtsalt hirmutasid. Ja sellest hetkest peale minu mäng muutus ja ma hakkasin lihtsalt istuma. Kaart ka ei jooksnud ja nii ma ootasingi mitu tundi "head kätt". Selle koha peal ma vea tegingi. Selle asemel, et 100k'st üles tõusta, hakkasin hoopis allamäge liikuma. Sellist mängu mina enam ei tee. Olen juba kõik läbi mõelnud, ei ole mõtet tiksuda, see ei vii kuskile, mängima peab, mitte oma ässasid ootama. Tundub küll loogiline, aga ega ennem sellest aru ei saa, kui ise selle peale ei tule :D Loogiline ju?

Igatahes selle väikese stackiga mis mul alles oli jäänud, õnnestus jääda seitsmendaks. Lükkasin nuppe 55'ga, sain calli TT'lt, mis ilusti ka pidas. Aga 7. koht ja 213 eur valuraha. Mina olen igaljuhul rahul :).

Tartu MV on kohe-kohe tulemas ja seal saan proovida oma "läbimõeldud, täiustatud" mängu :D. Seniks proovin oma mindseti paika saada.

Aitäh Triobetile, Waimule ja kõigile, kes ürituse korraldamisega seotud olid. Tegite head tööd! :)
Lõppjärjestus: 

1. Erik Põlluver
2. Toomas Taimla
3. Andri Reiman
4. Andrus Tenner
5. Jaan Vasser
6. Sven Reimaa
7. Liina Tuvi
8. Andres Soome
9. Marek Ööbik

Ciao!

High five!


Yep, some people just do..nothing more to say..