January 4, 2012

Thank you Santa..

Jõuluvana potsatas mulle kuuse alla kingituseks uue sülearvuti. Valituks osutus 13,3" MacBook Pro (Intel i5 2.4GHz 8GB 750GB 13.3'' WXGA 1280x800 Intel HD3000 DVD-kirjutaja Mac OS X Lion). Need paar päeva, mil ma seda kasutanud olen, on mulje lihtsalt SUPER. Kui keegi veel kommenteerib, et MAC pole arvuti, tuleb tal kõigepealt öelda, kas ta on kunagi mõnda maci kasutanud? Minul pole veel nii mõnusat läpakat olnud :). Ainult et kõik on nii teistsugune ja harjumatu. Eluaeg olnud PC kasutaja olnud, seega avastamisruumi on tohutult. Aga no minusugusele kasutajale on see arvuti lihtsalt ideaalne :).
Eesmärk: Collect ALL the apples :D! ...almost there..


2 comments:

  1. tavainimestele kõlbab. Maci operatsioonisüsteem on veidike ebamugav ning ebaloogiline vahel aga harjud ära,paljud pokkeri tarkvarad nagu HEM, tournament indicator jne. ei toeta maci =(.

    13,3" väike ekraan ning integreeritud videokaart need on miinused.

    Geniaalne disain ja kuidas on lahendatud jahuti probleem(saad panna arvuti peaaegu iga pinna peale ja ei pea kartma, et ventikas õhku ei sa.)

    http://www.laughingbug.com/wp-content/uploads/2011/11/kamasutra-21-century.jpg (kuna lahti oli teises tabis ja sobib teemasse...)

    ReplyDelete