March 8, 2012

Game-no game?

aahh? Mis toimub? :D
Niisiis, Eesti meistrivõistlused. Miks ei olnud mind seal rohkem näha?

Kuigi esialgu plaanisin võtta osa ikka mitmest evendist, otsustasin lõpuks piirduda ikkagi ainult kahe mänguga. Satikatel ma praktiliselt ei mänginudki, kokku vist ühe korra proovisin midagi, aga sinna need jäid. Satikateks ei olnud mul lihtsalt aega ning ennast otse sisse osta igale poole ma lihtsalt ei raatsinud.  Ja nii lihtne see ongi. Kunagi kui rikkamaks saan, mängin ka rohkem turniire :), raudselt!

Kuigi jah, pean tunnistama, et praegu tagantjärele mõtlen kahetsustundega, et miks ma ei osalenud naistekal. Oleks ju võinud bankrolli kokku kraapida ja selle siiski mängu panna! Jälgisin live-repotaaži Pokernewsi vahendusel ja mõtlesin, et ohh kuidas tahaks ka seal lammutada :D. Vahepeal, nähes mis seal toimub, hoidsin kahekäega peast kinni, et aagh, mis toimub :D!?

Lohutan ennast sellega, et järgmine kord! Lisaks tuleb kindlasti veel turniire ja suured võidud :). Mingi hittimine tuleb kindlasti ära, tuleb-tuleb, I just know it :)!

Ciao!1 comment:

  1. Järgmine kord osale kindlasti, ma ootaks huviga, kuidas sul läheb :). Olen kindel, et hitiksid ilusti kinni selle naisteka ;).

    ReplyDelete