February 29, 2012

EMV

Segapaarismäng jäi siis nendel meistrikatel ainukeseks evendiks, kuhu otsustasin sisse osta. See oli lihtsalt nii huvitav formaat, et ei saanud proovimata jätta. Mul oli ideaalne partner, kes mängu poolest kindlasti minust parem on, seega olin väga rahul :).

Üle pika aja sain jälle laua taga istuda ning alguse närv kadus peale esimest levelit ka ära.

Kuna mäng ise eriti pikalt ei kestnud, ja sellest ajast sai mängida pool üks mängija ning teise poole teine, tunduski see nii kiirelt minevat. Seega ei ole ka erilist mängulist analüüsi millestki teha. Püsisime ilusti konkurentsis ning mäng oli lõbus aga väga vähe on vaja, et suur stack ära kaotada. Täpsemalt kahe käega. Otsustavaks käeks sai AK, mis viis stacki alla ning kohe järgmisena otsa AQ push, mis calliti ära AA poolt :). Jõudsime esimese 24 hulka nii et pole kõige hullem :).
Just see, et tegemist oli segapaarismänguga, oli see, mis tegi selle formaadi minu jaoks meeldivaks. Mõne paari puhul võis kohati täheldada, et mängis ja stacki kasvatas rohkem mees ning naismängija oli siis see, kes foldis ja ootas ainult oma AA'd aga üldiselt olid paarid ikka väga tugevad. Minule meeldiski kõige rohkem see, et alati oli tugev meheõlg olemas, kelle najale nutma said minna :D, julgem mängida või nii :). Mulle meeldis ning kindlasti järgmisel aastal osaleksin uuesti :)