March 12, 2012

EESTI MEISTRID!!!



Mäletate, eelmises postituses ütlesin, et mul on kohe selline tunne, et mingi hittimine tuleb? :D No vottt!!
09.märts Eesti Meistrivõistluste Team Event. Meil oli kohe nii vinge kick-ass tiim, et esikoht lihtsalt oligi algusest peale meile loodud ;)!
Mairold, Andres, Taivo, Leemet -  super töö kõigi poolt, aitäh teile :)!!

Aga veidi minu mängust. Mängu sisse elamiseks läheb mul veel veidike aega. Seega mängu esimestel levelitel istusin rahulikult ja kohanesin mängu ja mängijatega ilma erilisi liigutusi tegemata. Kaart nagunii ei jooksnud, nii et midagi tegemata ka ei jäänud. Minu lauas istusid teiste hulgas nt Meelis Ahman, Tarmo Kask, Karmen Kõiv, Sten Talviste, ehk siis minu arust väga tugev laud ning loomulikult ma olin alguses veidi krampis :D. Algstack oli 5000 ning algas turniir üsna õnnetult kui ma kukkusin 2500 peale. Aga seda loomulikult tänu oma lollusele :). Mul AdKh bb'l, Sten co-lt tõstab 3x. Mina call, flop QJ8 ärtud, Steni poolt väike tõste, mina callisin. Turn 10, check-call, riveris sama. Sten näitas Ah5h. No ei uskunud, et kohe masti endale floppas. Ning muidugi olen ise süüdi, et ei tõstnud preflop üle teda alguses. Võibolla oleks siis A5 maha visatud? Ei tea. Igal juhul ei olnud hästi mängitud käsi. Ja siis tuli pusima hakata, et tagasi üles saada. Ütleme nii, et käsi ei jooksnud aga pushimiste läbi õnnestus siiski tagasi ree peale saada. Vahepeal hakkas keiss kõrval hullu panema (ilmselt peale seda kui tiimiliikmed välja kukkusid vms? :)), raise, re-raise, millele järgnes foldikohin :). Õnneks viidi mind just sellel hetkel teise lauda üle. 
Sellest, mis teises lauas toimus, ei saanud ma kohe üldse mitte aru! Lükati K4-ga nuppe (keskmise stackiga, mitte microstackiga) ja 68o callis. Või siis A4 lükati ja K9 calliti :D. Igatahes see oli ulme. Aga no seda sain mingil määral vähemalt ära kasutatud ning KJ vs K3 vastu sain ka duubli. Samal ajal lammutas keiss kõrvallauas ikka ilusasti ning kuhjad olid nii suured, et ei paistnud nedne tagant enam väljagi :D, Super lahe :D.
Mingi hetk aga pandi lauad kokku tagasi ning siis algas minu tiksumine. Kuna tegemist oli siiski meeskonnamänguga, üritasin ka veidi tagasihoidlikumalt mängida. Vahepeal tekkis küll selline tunne, et olen jube donk, kes kogu aeg foldib, aga lõppkokkuvõttes tasus see siiski ära :). 
Minu poolt siis meeskonnale panuseks 4.koha punktid.

Turniir oli lahe, minu meeskond veelgi lahedam ning võit veelgi mõnusam. Meistritiitel nüüd minulgi olemas :). 

ty