May 17, 2012

All-in indeed..


Live satelliit Tallinn All-In turniirile, Revalis 16.05. rebuy formaadis, algstack 1000. 

Rebuy turniirid on sellised, mida mina ei tahaks kohe üldse mängida kuna enamus mängijatest on vabalt valmis tegema 5+ rebuyd. Mis tähendab siis loomulikult suuremat sorti lahmimist ning iga käega callimist.  

Turniir kestis minu jaoks üsna lühikest aega, aga kirjutan üles mõned olulisemad käed: 

Teise jagatud käena sain QQ, ees oli üks raise ja üks allin, vastas oli siis AJ ja 88. Õnneks käsi pidas ning sain kohe alguses kolmekordseks. Siis sain pikka aega jälgida K-high ja 57 preflop ai-e :).

Mõni käsi hiljem oli minu ees kaks allini, minul käes AJs, (tark ja loogiline oleks foldida, seega foldisin), kaartide avades oli ühel K8o, teisel Q3s :D. Oleks pidanud callima?

Siis sain JJ, ees oli 3x tõste, (mina bb-l). Lükkasin, vastas call ja AA. Ässad pidasid ja mina poole väiksem. Siin ei oleks saanud teisiti mängida?

Natuke hiljem täpselt sama situatsioon nagu eespool, ainult minul KK, teisel jälle AA. Sama mängija sai muide selle lühikese aja jooksul 3x ässad :). Siis jäid juba alles kopikad ning rebuy/addon periood oli ka juba läbi.

Viimaseks käeks sain väikese pocketi ning ühe calli, flop oli väike, seega lükkasin, mind callis QK, kes sai lõpuks nii Q kui K'le pihta :). 

Kahjuks jäi see pilet saamata.