May 30, 2012

Let's ride


Teisipäeva õhtu Olympicus. 

10 eur unlimited rebuy NL Holdem. Mängu alustas 21 mängijat, kokku 28 rebuy + 18 addon, total pot 785eur.

Let's go...
Add caption

Seekord olid kohal kõik tugevad-tuntud mängijad, kellega oli kohe au ühes lauas koos istuda :D. Minu lauas olid koha sisse võtnud Trikimees, Madis E., Runnar, Janek Jevin, Raigo Aasmaa, ja lisaks nagu ma teiste jutust aru sain, olid ka kõik ülejäänud mängijad teada-tuntud-regularid (mina veel nimesid-nägusid ülejäänudel kokku ei pane). Seega kokku sai päris hirmuäratav laud. 

Oma mõtetes olin tegelikult valmis ka ise rebuysid tegema, mõtlesin, et kuna tegemist on siiski rebuy turniiriga, siis ei ole vaja kahelda ning vähegi kindlama käega proovin duublit saada. Reaalsus oli aga täielik kaardisurm, 92,T4,72 jooksid ainult läbi, seega mängu esimese tunnikese passisin niisama tühja ja vaatasin huviga kuidas teised paugutavad. Küllaltki rebuy perioodi lõpus sain lõpuks siis ka pilte näha, AQ, millega sain duubli AJ vastu. Rebuy perioodi läbisin taaskord ilma ühegi rebuy'ta.

Siis sain stacki üles 88 vs AT, 88 vs 66 ning siis oli juba päris hea olla :).

Mängus teen endiselt veel vigu, mis tagantjärele kripeldavad, sest õigesti mängimise korral oleksid käed toonud suure stackilisa.  Nt. Blindid 100/200, minu stack 11,5k, keskmine 6,5. Mul käes AJo, tõstan 600, bb-l olev Janek lükkab 6k allin. Iseenesest kerge fold kuid mängija vastu, kes vajaduse korral lükkab ka 82'ga, oli see ilmselt siiski vale. Järgmine käsi olen UTG'l, käes TT. Kuna olin just tõstega vastu pükse saanud, callisin, kokku käes 3 mängijat, flop Q94, ees tõste 800, mina fold, tõstja näitab 64o. Enne foldimist ma teadsin, et tegelikult ma peaksin ta üle tõstma (juba preflop!), aga miks tuli fold...keegi ei tea :).

Auhinnaraha jagus viiele mängijale. Mina lõpetasin 7. kohaga. Viimast kätt mängisin ka valesti, seetõttu olingi väljakukkumise ära teeninud :D. 
Olen sb'l, stack keskmine, blindid 400/800. Buttonilt tõste 1600, minul AJs. Mina call, bb call. Flop Kc9s4s (poti-mastitõmme). check-check-button raise 1600, mina call, bb reraise 4k. Button fold, mina allin 10,5. BB-l olev mängija mõtleb pikalt pikalt enne kui callib KQo'ga. Laud mulle masti kokku ei too. Jällegi nõrk preflop mäng minu poolt, ilmselt oleks bb-l olev mängija mõelnud hoolikamalt callimise peale kui ma oleksin alguses agresiivsem olnud.

Aga vaadates tänaseid mängijaid, nende taset ja kogemusi, olen 7. kohaga rahul. Järgmine kord tuleb lihtsalt vead kõrvaldada ;).


No, not fair, we go home..!


P.S. Runnar on fish


(by coca :D)