July 2, 2012

Mis juhtus?

Minu esimene Monthly special lõppes õnnetult. 20 mängijat, auhinnafond väga korralik, auhinnarahad jagunesid järgmiselt: 1.koht teenis 1064eur, 2. koht 718,20 eur, 3. koht 505,40eur ja 4.koht 372,40eur. Turniir oli 6-max, antedega, algstack 10 000, 40min levelid, ehk siis mõnus deepstack, rohke mänguruumiga.

Kõik läks algusest peale väga hästi, Kohe esimeste levelitega sain stackile +5k. Enne finaallauda olin pidevalt üle average, sain teha ilusat mängu ning olin väga rahul. Olin enda mängus kindel ning kõik näis sujuvat. Kahjuks ei pidanud paaril korral minu tugevam käsi ning ühel korral ei olnud mul julgust lükata seal, kus oleks pidanud. Paari halva liigutuse ja väikese ebaõnne tõttu, jäi stackikuhjast alles alla keskmise ning pidin ootama kätt, millega saaksin agressiivselt mängida. Kaarte ei tulnud pikka aega mitte midagi korralikku kuid finaallauda jõudsin sellele vaatamata. Teine käsi, mis mulle jagati oli 99, stacki poolest olin 5.kohal, olin bb-l, button tegi ees oma 3x-standard tõste, mina all-in, button mõtleb heteks ning callib QJ off. Flopis J ning mina väljas 6.kohal.

Olin tõsiselt pettunud ning veidi vihane, sest ma uskusin, et saan parema tulemuse. Minu eesmärk oli võita, natukene jäi puudu.
Aga õnneks ei ostnud ma turniirile ise sisse, ega teinud ka rebuyd (1 rebuy oli võimalik teha), seega ei ole hullu, aga järgmine kord tahan kindlalt osaleda, uuesti proovida.