October 8, 2012

Mis on APL?

Tallinn All-in Highroller turniiri sisseost on 1100€. See on ilmselgelt liiga palju, et igaüks saaks seal osaleda. Samas on aga tegu 6max turniiri, kahepäevase ürituse ja deepstack turniiriga.

Seega, tegelikkuses oleks ju väga tore turniiri mängida kui vaid saaks seda endale lubada.

Leidsin alles eelmisest nädalast, et eksisteerib selline liiga nagu APL, e A poker league- kus saad turniire mängides koguda punkte ja saad võita 1100€ väärtuses paketi enda poolt valitud turniirile. Liiga lõppeb täpselt enne Baltic winter festivali main eventi, mistõttu oleks see justkui suurepärane võimalus endale koht kindlustada highrollers turnal.

Proovin meeles pidada ja liigas kindlasti osaleda, sest osalejaid ei ole praeguseks eriti palju ja seega tundub punktide kogumine justkui lihtne. Kuigi eelmise nädala turniir ei lõppenud mul hästi- KK vs 88, lol ..ei ole fold nuppu flopis sellistel juhtudel :D.

Neile, kes vähegi huvitatud on, siin on ajakava turniiride toimumise kohta:
http://www.apokerleague.com/schedule-5804151

Good luck!

Tallinn All-in

30. november – 2. detsember toimub teistkordselt Tallinnas Reval Park & Hotel kasiinos Poker Iconsi korraldatav turniir, «Tallinn All-in», mis on ühtlasi ka Baltic Winter Festivali main event!

Tallinn All-in raames toimub kaks turniiri: €310+40 sisseostuga põhiturniir ja €1100 sisseostuga  Highroller turniir. Põhiturniir on planeeritud kolmele päevale, alustades 30. novembril. Highroller mängitakse kahepäevase üritusena 1.-2. detsembril.
Tallinn All-in toimub teist korda, eelmisel korral võttis osa 64 mängijat. Võitja Johan L (Rootsi) läks koju 6488€ suuruse võidusummaga ja eestlastest olid parimad Mauri Dorbek (€2322) ja Piret S (1429€).
No Limit Texas Hold’em kutsub taaskord kohale parimad pokkerimängijad nii Balti riikidest kui ka Põhjamaadest. 
Olympic on välja kuulutanud ka satelliidid: http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?id=10569&p=&tg=133&t= 
Üritan ka endale kindlasti koha välja võidelda, sest tõotab tulla väga lahe üritus.. Kes veel tulevad?

Vt ka siia: http://hotcocacola.blogspot.com/2012/10/baltic-winter-festival-tallinn-all-in.html 

Tere talv!

Viimanegi päikeseraasuke on vist nüüdseks vastu võetud ja soojalt tervitatud.

Suvi on selja taga ja juba lubatakse ilmateates lörtsi. Juba!? :) Oh happy days.

Postitan midagi lihtsalt meenutamaks suve :)

Oh so nice :)